Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W co zainwestować 50$? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: W co zainwestować 50$? (/Temat-W-co-zainwestowac-50-75970)

Strony: 1 2


W co zainwestować 50$? - kl279 - 06-09-2013 18:15

Witam, w co mogę zainwestować 50$ z konta paypal?


RE: W co zainwestować 50$? - PokerStars1910 - 06-09-2013 18:43

Może HYIP


RE: W co zainwestować 50$? - Artiis - 06-09-2013 18:46

W samego siebie Smile

A tak na poważnie:

Wolisz HYIPY czy coś "długotrwałego" - pasywnego? Chociaż z takim budżetem mało zdziałasz z opcją 2. Możesz, także spróbować w bukmacherce, kupując typy - powinieneś przy zachowaniu rozsądku potroić swój budżet. Z 150$ można już zainteresować się HYIPami. Na HYIPAch wiadomo, można stracić, ale też dużo i szybko zyskać. Do tego potrzeba sporo czasu i swojej analizy Smile. Jak już na HYIPach się dorobisz, możesz myśleć nad inwestycją "pasywna", myślę że z budżetem 500$, mógłbyś "wejść" do 2 programów.

Zawsze też z takim budżetem możesz wejść w świat PPD ( lecz tutaj zarobek zależy od Twojej pracy ).

Za tą kwotę można już dobrego shella kupić ( lub dedyka ), kilka rang na warezach i można działać Wink. Na pewno się zwróci.


RE: W co zainwestować 50$? - kl279 - 06-09-2013 19:18

Bukmacherke sobie odpuszczę. Którego HYIPa wybrać żeby miał też obsługę PP


RE: W co zainwestować 50$? - Artiis - 06-09-2013 23:19

(06-09-2013 19:18)kl279 napisał(a):  Bukmacherke sobie odpuszczę. Którego HYIPa wybrać żeby miał też obsługę PP

Jak pisałem w poprzednim poście na HYIPy musisz mieć DUŻO czasu. Ja niestety go nie mam. Najlepiej zrób sobie wymianę waluty z PP na Payze lub inny procesor. Na Payze Ci polecam bo można zawsze złożyć spór, że "okradli" Cię. Nie wiem dokładnie jak to teraz jest. Nie mam czasu, żeby tym się zajmować. Jakbym miał chociaż te 3 godz dziennie aby zajmować się interesami, to na pewno za HYIPy bym się wziął. W zależności od HYIPa da Ci od 10 do 50% dziennie zysku. Ale jak mówię jak chcesz zarobić musisz trochę poczytać. Zobaczyć analizy i wysunąć własne wnioski - to jest jedyna droga do sukcesu Wink. Niestety nikt za Ciebie tego nie zrobi.

( polecam też różnego rodzaju książki o HYIPach na pewno znajdziesz na internecie, sam jedną posiadam u siebie w domu )

Jak nie masz do tego głowy możesz także spróbować w PPD Wink 2-3 godz dziennie i w msc zarobisz 600-900zł. W zależności czy zainwestujesz w shella czy dedyka. Sam w sumie czekam, aż tańsze dedyki się pojawią to będę działać przez godzinę dziennie Smile.


RE: W co zainwestować 50$? - malpa2 - 07-09-2013 11:36

(06-09-2013 19:18)kl279 napisał(a):  Bukmacherke sobie odpuszczę. Którego HYIPa wybrać żeby miał też obsługę PP

PayPal nie współpracuje z HYIPami ze względu na politykę firmy PP, wiec założ sobie konta na: Payza, STP, Egopay.

Po drugie w dziale HYIP masz sporo hyipów opisanych wiec poczytaj, poanalizuj i wybierz jakiś lub kilka, choć z kwotą startową 50$ to wiele nie podzielisz.


RE: W co zainwestować 50$? - Eximo - 07-09-2013 11:41

Sprawdź temat z mojej sygny, możesz ulepszyć konto, kupic refy i mieć stały pasywny dochód


RE: W co zainwestować 50$? - Stworkowaty - 07-09-2013 11:46

Namawiasz do inwestowania w buxy? Ahh, pasywny zarobek 51$ miesięcznie z zainwestowanych 50$. <3


RE: W co zainwestować 50$? - bolo9797 - 07-09-2013 11:48

Pierwsze slysze ze na hyipa trzeba miec duzo czasu.. Hyip jest wlasnie dla tych najbardziej leniwych.


RE: W co zainwestować 50$? - rasta - 07-09-2013 11:49

Polecam dołaczyc do MTW Smile