Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
easysub.pl - Wasze zarobki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: easysub.pl - Wasze zarobki (/Temat-easysub-pl-Wasze-zarobki-75969)



RE: easysub.pl - Wasze zarobki - bolo9797 - 27-10-2013 22:01

Nie mowie ze jest jakims oszustem Wink Ale mogl by sie pochwalic skutecznoscia i liczba wejsc ;p


RE: easysub.pl - Wasze zarobki - DDK - 27-10-2013 22:09

4midable może jest fejkiem, a może i nie. Nikt go nie zmusi do pokazywania statystyk, jak chce to pokaże, jak nie to nie. Jedno jest pewne, jego zarobki są motywacją dla wszystkich do dalszego działania. Najwyżej jego sumienie będzie męczyć, że robi wałek z ludzi Tongue Ja tam wierzę w jego zarobki i życzę dalszych sukcesów. Tymczasem życzę wszystkim dobrych dniówek Wink

PS. Tak, też zarabiam na ES Tongue


RE: easysub.pl - Wasze zarobki - sqmany - 27-10-2013 22:21

Bo DDK to Miszcz Jerk
Aby nie bylo ,że offtopuje
[Obrazek: m9cpjq.jpg]


RE: easysub.pl - Wasze zarobki - Bandaid - 27-10-2013 22:23

Aż z ciekawości przejrzałem wszystkie jego posty, i z 346 może z 2 lub 3 nie dotyczyły easysuba a 90% to peany pochwalne dotyczące tego serwisu. Nie ma co, seems legit Wink
Nie twierdzę, że to na 100% to fejk ale biorąc pod uwagę to kim są właściciele easysuba oraz, to że taki Diqtion był o stokroć bardziej wiarygodny i, że żadnego screena zarobków 4midable nie widziałem to wnioski każdy może sobie wyciągnąć sam.
Żeby nie było offtopu:
Dzisiaj

198 Wizyty
31 Rejestracje
15.66 % Skuteczność
89.00 PLN Zysk


RE: easysub.pl - Wasze zarobki - 4midable - 27-10-2013 22:27

Tak - Jestem fejkiem Sad

Ludzie codziennie dostaje po 20 PW.

Cytat:Powiedz jak zarabiasz. Odpale Ci %

Cytat:BŁAGAM MAM DO SPŁATY DŁUG. DAJ ZAROBIĆ

I tego typu wiadomości otrzymuje mnóstwo.

Co do skuteczności - jest ona na tyle zmienna (w zależności od formy reklamy/"programów sezonowych") że nie ma sensu codziennie wrzucać i kompletnie nie zmienia ona nic.. kompletnie nic..

Może jeszcze abym udowodnił zarobki muszę wrzucać dane z "Pokaż szczegółowo", albo mam odpisywać na maile jakie były rozsyłane z [email protected] Tongue

Jedyne co moge zaproponować to żeby admin w sygnaturach dodał jeszcze możliwość pokazywania loginu. Ale z tego co pamietam na easysub nie było opcji wprowadzenia loginu przy rejestracji


RE: easysub.pl - Wasze zarobki - bolo9797 - 27-10-2013 22:31

Tylko poprosilem o sreen konwersji a tutaj takie komentarze ;/ 4midable zaczynal tak jak inni czyli groszowe sprawy a teraz calkiem ladnie zarabia Wink


RE: easysub.pl - Wasze zarobki - redock - 27-10-2013 23:15

[Obrazek: q3z0yi.jpg]
Koniecznie potrzebne mi większe stawki, te 2,50 to za mało ^^


RE: easysub.pl - Wasze zarobki - DFM - 27-10-2013 23:39

Dzisiejsza dniówka Wink

[Obrazek: Przechwytywanie-1382913509.png]


RE: easysub.pl - Wasze zarobki - dawid327 - 27-10-2013 23:55

U mnie dziś 1 lead , po wczorajszym spocząłem na laurach pokerface


RE: easysub.pl - Wasze zarobki - UmCyK - 28-10-2013 07:29

Przez weekend 240 zł Smile