Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Radio internetowe a licencja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Radio internetowe a licencja (/Temat-Radio-internetowe-a-licencja-75959)

Strony: 1 2


Radio internetowe a licencja - v3XeR - 06-09-2013 16:16

Czy potrzebna jest do tego jakaś licencja ? Big Grin
Bo jakiś koleś mnie straszy na czacie Angry Undecided


RE: Radio internetowe a licencja - tomazzi - 06-09-2013 16:21

http://pomoc.pl/pytanie/1117015/czy_do_prowadzenia_radia_internetowego_potrzebna_jest


http://webinside.pl/news-4644-radio-internetowe---wymogi--licencje-i-oplaty.html


czytając te artykuły to tak potrzebna jest licencja, więc osoba z czatu cię nie straszy tylko informuje o faktach Smile


RE: Radio internetowe a licencja - damianus627 - 06-09-2013 16:22

Do nadawania utworów w internecie musisz mieć od ZAIKSu pozwolenie na udostępnianie utworów.


RE: Radio internetowe a licencja - tomazzi - 06-09-2013 16:24

tak jeszcze skomentuję :
myślący dorosły człowiek nim coś zrobi ( ty o ile pamięć mnie nie myli kupiłeś od kogoś radio) to pierwsze sprawdza wszystko i dopełnia formalności jeśli zdecyduje się cokolwiek zrobić, a dziecko pierwsze robi a potem myśli i trzęsie dupą by nie ponieść konsekwencji z tytułu łamania prawa i by rodzice pasa nie podarli w nagrodę za swoje czyny

jeśli już grasz, gość ma jakiekolwiek nagrania audycji i poinformuje ZAIKS to ZAIKS powiadamia prokuraturę i odpowiednie konsekwencje z rozwiniętego CETA która zastąpiło ACTA poniesiesz


RE: Radio internetowe a licencja - damianus627 - 06-09-2013 16:28

@tomazzi nic nie poradzisz na to że Polacy wszystko by nielegalnie robili i oszukiwali do tego.


RE: Radio internetowe a licencja - tomazzi - 06-09-2013 16:32

(06-09-2013 16:28)damianus627 napisał(a):  @tomazzi nic nie poradzisz na to że Polacy wszystko by nielegalnie robili i oszukiwali do tego.

wiesz dziwi mnie jedna rzecz :
moje pokolenie nauczyła kombinowania komuna czasy były jakie były, ludzie pracę mieli i pieniędzy w bród ale towaru było brak bo szło wszystko za granicę jako spłata kredytów zaciągniętych przez Gierka
od 24 lat mamy demokrację, wszystko na rynku jest dostępne a młode pokolenie które kupę lat po obaleniu muru berlinskiego przychodzi na świat to kręci świndle gorzej i większe jak się kombinowało za komuny bo dziś towar jest a pieniędzy wielu brak i zamiast chycić się uczciwej pracy i zarobku to najłatwiej kraść, a jak go złapią to wielki płacz


RE: Radio internetowe a licencja - Qwik - 06-09-2013 16:39

Z uczciwej pracy za dużo kasy nie będziesz mieć a do tego w wieku szkolnym chyba ze ktoś jest cwany to coś znajdzie.


RE: Radio internetowe a licencja - tomazzi - 06-09-2013 16:45

(06-09-2013 16:39)Qwik napisał(a):  Z uczciwej pracy za dużo kasy nie będziesz mieć a do tego w wieku szkolnym chyba ze ktoś jest cwany to coś znajdzie.

dla chcącego nic trudnego
u mnie młodzieży szkolnej w firmie nigdy nie brakowało i nie brak na umowę zlecenie czy o dzieło
np do sprzątania magazynów, ulotki płatne 11 pln za godzinę
codziennie po szkole w kilkunastu po 3-4 h i nie jeden 1000 wyciąga miesięcznie i nie mów mi, że dla takich obsraj portków to są małe pieniądze wliczając sobotę po 5-6 h wystarczy chcieć, ale trzeba ruszyć mózgiem o ile któryś go ma, być obrotnym i chcieć pracować a każdy idzie na łatwiznę i po najmniejszej linii oporu
tak i z wieloma dorosłymi : wygodniej nie robić niż się roboty chycić, jak by poszli i za 800 zł jak są oferty pracy to by i bezrobocie było znacznie mniejsze, ale u wielu wyżej d chciała by sr*** niż może


RE: Radio internetowe a licencja - v3XeR - 06-09-2013 17:01

Proszę nie wyzywajcie mnie że robię coś nielegalnie. TZN. ROBIŁEM

Bo 99% ludzi z tego forum zarabia na PPA nielegalnie na fake plikach.
I teraz mi tutaj gadacie, że wpierw coś robię a potem myślę. HAHAHA
Śmieszni jesteście Wink
(Ta wypowiedź nie tyczy się wszystkich osób)


RE: Radio internetowe a licencja - zabajka - 06-09-2013 17:06

(06-09-2013 17:01)v3XeR napisał(a):  Proszę nie wyzywajcie mnie że robię coś nielegalnie. TZN. ROBIŁEM

Bo 99% ludzi z tego forum zarabia na PPA nielegalnie na fake plikach.
I teraz mi tutaj gadacie, że wpierw coś robię a potem myślę. HAHAHA
Śmieszni jesteście Wink
(Ta wypowiedź nie tyczy się wszystkich osób)

nie odwracaj kota ogonem i nie próbuj się wybielić i grać świętoszka tylko temat dotyczy ciebie i twojego nielegalnie prowadzonego radia a radio to nie ppa