Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
płatny typ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: płatny typ (/Temat-platny-typ-75936)

Strony: 1 2


płatny typ - =pegaz= - 06-09-2013 09:50

Początek miesiąca i wypłata - skusiło mnie to do zakupu meczu z gwarancją trafności . Kurs w granicach 5.00 . Dodam że za śmiesznie niską kwotę jestem w stanie podzielic się nim z osobami trzecimi.


RE: płatny typ - kleomenes - 06-09-2013 09:54

Równie dobrze ja też mógłbym napisać, że kupiłem typ i podzielę się nim z kilka zł Smile


RE: płatny typ - =pegaz= - 06-09-2013 10:07

skierowane podejrzenie absolutnie mnie nie dziwi.


RE: płatny typ - kwenk21 - 06-09-2013 10:27

Pegaz co Ty się tu oferujesz ludziom, po pierwsze miałeś chwilowy okres że zabłysnąłeś na typuje.pl teraz jakoś Cię tam nie widać potem miałeś jakiegoś śmiesznego bloga i teraz niby się wziąłeś za płatne typy? uwaga proszę sprawdzić http://pegaz.typuje.pl/ on tam często takie kursy gra więc zapewne chce państwa nakłonić na"odsprzedaż" własnego typu.Pozdrawiam Bart Smile


RE: płatny typ - duzypawel - 06-09-2013 11:15

co to za typ z 'gwarancją'? Smile

gwarantujesz, że jak nie wejdzie to więcej się już nie odezwie czy zaskoczysz mnie jakoś? Smile


RE: płatny typ - =pegaz= - 06-09-2013 11:44

kwenk21 co za śmieszna stronę wspominasz , gdzie profit jest dla picu ,i chodzi o zabawe. Tak wiec stawialem same wysokie kursy po najlatwiejszej lini oporu czyli grając overy. Nigdy nie gram over wyższy niż 2,5, nie porywam się z motyką na słońce .Cool


RE: płatny typ - =pegaz= - 06-09-2013 11:58

Typy o jakich mówisz mogę Ci podac tu i teraz , od ręki ....za darmo Jerk2

Ilukste-Ventspils 5,5 =4.33=


RE: płatny typ - kwenk21 - 06-09-2013 15:48

śmieszna strona a jednak od niej zacząłeś się promować ;p nie wspomnę o jakimś blogu elemasiba itp. Po to założyłem tutaj konto by ludziom uświadamiać komu warto zaufać a co do Twojego wątku niestety tego nie da się potwierdzić.W weryfikacji bądź udostępnianiu płatnych typów kolego siedzę bardzo długo także takie próby wyczuwam od razu.

Ps: po pierwszej połowie 0:0 Wink

Bart


RE: płatny typ - Businessman - 06-09-2013 15:54

Pewniak w bukmacherce ;-) ? hehe


RE: płatny typ - =pegaz= - 06-09-2013 16:36

promocja? poprzez tworzenie kuponow jak setki innych uzytkownikow tej strony ktora temu służy ? facepalm z głowa wszystko ok? ale skoro tak uwazasz , to jak widzisz " wypromowac " tez trzeba sie umiec Cool wyczuwaj czarodzieju dalej po jednym wątku czy tez charakterze pisma , bijąc dalej piane jesli nie masz nic ciekawszego do roboty , poza internetowym detektywem . Wazne ze wątek sie kreci .
Kończ waśc...