Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj do 400/500 zł miesięcznie na Allegro - Poradnik wraz z niszą, 1 szt! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zarabiaj do 400/500 zł miesięcznie na Allegro - Poradnik wraz z niszą, 1 szt! (/Temat-Zarabiaj-do-400-500-zl-miesiecznie-na-Allegro-Poradnik-wraz-z-nisza-1-szt-75921)

Strony: 1 2 3 4


Zarabiaj do 400/500 zł miesięcznie na Allegro - Poradnik wraz z niszą, 1 szt! - Filox - 05-09-2013 20:29

1.Nazwa przedmiotu : Poradnik wraz z niszą, jak zarabiać do 400 zł miesięcznie na Allegro, praktycznie bez wysiłku.

2.Opis przedmiotu : Sprzedaję poradnik + nisze zawartą w tym poradniku. . Na wstępie uprzedzam, nisza nie jest jakaś "złota", dużo osób sprzedaję ten produkt. W poradniku wszystko jest ładnie opisane jak zarabiać, co sprzedawać, po jakiej cenie. Prócz poradnika oczywiście oferuję pomoc... pomagam stworzyć aukcję (chodzi o wygląd), pomagam stworzyć opis. Wszystko ogranicza się do stworzenia odpowiedniej aukcji oraz wystawiania jej ponownie.. z tego mamy czysty zysk.


Co oferuję:

*poradnik wraz z niszą gotową do sprzedaży

*pomoc przy stworzeniu aukcji, począwszy od wyglądu kończąc na opisie

*wskazówki, za jaką kwotę sprzedawać, ile aukcji by jak najwięcej zarobić

*stały kontakt GG Smile

**UWAGA**

Sprzedaję TYLKO 10 szt

Cena: 34,99 zł !

PayPal - 12$

Osoby które kupiły poradnik
- stoki
- Baleron333
- Athemis
- hunterpl444
- BogatyPartner
- poppinm
- goblinX
- Mrlukass
- mecyj
- adik0070
- wilek101

Konkurencja wciaz slaba Wink zdecydowałem sie dolozyc 2 szt poradnika... Nie wiecej!

Liczba szt: 2!
3.Zdjęcia :

[Obrazek: oybl.jpg]

[Obrazek: r314.jpg]

Foty wypłat z ostatnich dni OSTATNIEJ AUKCJI Smile

[Obrazek: fgxohy.jpg]


Recenzja yazira Smile
Cytat:Nisza / pomysł na zarobek był omawiany w temacie surfera dotyczącego zarabiania na allegro (nie znajdował się w poradniku surfera), ale w poradniku znajdziemy kilka ciekawych porad które powinny poprawić zarobki, z tego co sprawdziłem to wszystko ładnie śmiga, do recenzji nie dostałem niestety "bonusu startowego", ale poświęciłem kilka plnów i bez przykładania się cena poradnika prawie zwróciła się w ciągu tych 2 dni.
Pomijając niszę, poradnik zawiera porady z pogranicza bh/wh tzw grey hat, działanie jest legalne ale rzadko spotykane.

Podsumowując, kokosów z tego nie ma, ale te 400 zł o których mowa w temacie jest całkiem realne, a nawet można to przekroczyć.

4.Kontakt : GG - 9979758 bądź PW
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Konto bankowe, PayPal


RE: Zarabiaj do 400 zł miesięcznie na Allegro - Poradnik + pomoc by Filox. - yazir - 05-09-2013 20:30

Nisza / pomysł na zarobek był omawiany w temacie surfera dotyczącego zarabiania na allegro (nie znajdował się w poradniku surfera), ale w poradniku znajdziemy kilka ciekawych porad które powinny poprawić zarobki, z tego co sprawdziłem to wszystko ładnie śmiga, do recenzji nie dostałem niestety "bonusu startowego", ale poświęciłem kilka plnów i bez przykładania się cena poradnika prawie zwróciła się w ciągu tych 2 dni.
Pomijając niszę, poradnik zawiera porady z pogranicza bh/wh tzw grey hat, działanie jest legalne ale rzadko spotykane.

Podsumowując, kokosów z tego nie ma, ale te 400 zł o których mowa w temacie jest całkiem realne, a nawet można to przekroczyć.


Kupujecie oczywiście na własną odpowiedzialność, nic nie robiąc nie zarobicie... ale to każdy powinien wiedzieć.


RE: Zarabiaj do 400 zł miesięcznie na Allegro - Poradnik + pomoc by Filox. - mireck - 05-09-2013 21:29

Czekamy na recenzje Smile


Odp: Zarabiaj do 400 zł miesięcznie na Allegro - Poradnik + pomoc by Filox. - Filox - 06-09-2013 05:44

Co to bonusu, to yazir nie dostal. Poniewaz dopiero wczoraj wpadlem na pomysl, by go dodac..;/ za co przepraszam.

Co do watku Surfera, z tego co pamietam. To tak, nisza na ktorejs stronie byla poruszana. Lecz nie byla udostepniona na 1szej stronie Wink
Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2


RE: Zarabiaj do 400 zł miesięcznie na Allegro - Poradnik + pomoc by Filox. - Zły_Szeląg - 06-09-2013 09:31

To teraz kazdy bedzie kartkowal poradnik surfera, a to jeden z najdluzszych watkow na forum Tongue


RE: Zarabiaj do 400 zł miesięcznie na Allegro - Poradnik wraz z niszą, recenzja yazir - Filox - 07-09-2013 09:48

Pozostało tylko 9 szt.


RE: Zarabiaj do 400 zł miesięcznie na Allegro - Poradnik wraz z niszą, recenzja yazir - dvt - 07-09-2013 16:38

Yazir, trzeba mieć DG, aby na tym zarobić to 400zł?


RE: Zarabiaj do 400 zł miesięcznie na Allegro - Poradnik wraz z niszą, recenzja yazir - Filox - 07-09-2013 16:47

@up
Nie, 400 zł zarobisz na wystawieniu w ciągu miesiącu 3 - 4 aukcji. A jeżeli co miesiąc regularnie wystawiasz te same aukcję to wtedy DG jest potrzebna. Więc warto robić przerwy. Do wszystkiego na Allegro (mówię o sprzedaży ciągłej) trzeba mieć DG.


RE: Zarabiaj do 400 zł miesięcznie na Allegro - Poradnik wraz z niszą, recenzja yazir - Scoobyx - 07-09-2013 16:48

Zależy jak będziesz długo na tym zarabiać. Jeśli będzie to sprzedaż ciągła, to niestety musisz założyć DG. Jeśli np. tylko przez miesiąc to wystarczy, że rozliczysz się z US.


RE: Zarabiaj do 400 zł miesięcznie na Allegro - Poradnik wraz z niszą, recenzja yazir - Filox - 08-09-2013 17:03

Zostało 7 sztuk!, 2 szt. - rezerwacja Smile