Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy ktoś zarabia na bankier.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Czy ktoś zarabia na bankier.pl (/Temat-Czy-ktos-zarabia-na-bankier-pl-75895)

Strony: 1 2


Czy ktoś zarabia na bankier.pl - mclain - 05-09-2013 11:57

Czy ktoś zarabia na bankier.pl? Chciałbym zadać kilka pytań o kwestie techniczne, a mianowicie jest możliwość sprawdzenia skąd (z jakiej strony) wpadł wniosek? Bo mam kilkanaście stron o jednej tematyce, całość podpięta pod jednego bankiera.


RE: Czy ktoś zarabia na bankier.pl - rachman - 13-09-2013 00:07

Tak ale musisz wcześniej do linka podpiąć etykietę czyli "label". Na końcu linku dodajesz: "/label=twojaetykieta". Jest wszystko w panelu opisane...


RE: Czy ktoś zarabia na bankier.pl - mrkiniu - 20-09-2013 15:28

Nie korzystam z PP bankier.pl, ale korzystam z serwisu m2m na którym zarobiłem już dobrych kilka tysięcy.
Muszę jednak zaznaczyć, że działam w tym programie już kilka lat i nie odrazu miałem prowizje.
Na wyniki czekałem kilka miesięcy, ale się opłacało.
Teraz co miesiąc wpada mi kilka setek z tego programu.


RE: Czy ktoś zarabia na bankier.pl - czainik111 - 16-10-2013 15:50

Żeby zarabiać w bankierze lub takich podobnych serwisach trzeba mieć odpwoiednie zaplecze do tego. Bez tego anirusz


RE: Czy ktoś zarabia na bankier.pl - PaulPB - 16-10-2013 17:30

(20-09-2013 15:28)mrkiniu napisał(a):  ale korzystam z serwisu m2m na którym zarobiłem już dobrych kilka tysięcy.

co to za serwis m2m ?


RE: Czy ktoś zarabia na bankier.pl - Welow - 12-11-2013 22:41

Niedawno zarejestrowałem się w programie bankier.pl i chciałbym zapytać jaka jest skuteczność leadów? Tzn przez kilka dni mam około 40 kliknięć, ale do tej pory na maila otrzymałem tylko 2 potwierdzenia.


RE: Czy ktoś zarabia na bankier.pl - Sorretto - 18-12-2013 20:29

Witaj. 40 kliknięć no ładnie ładnie Smile Ale to dużo dużo za mało. I jeszcze kwestia kto klika Smile czy zainteresowany produktem czy przypadkowo odwiedzający Smile. Po pierwsze jak zauważyłeś, nikt nie udzieli Tobie informacji ile i w jaki sposób zarobić na jakichkolwiek pp finansowych. Powiem Tobie w ten sposób wiedza na ten temat jest ściśle trzymana w kręgach partnerów pp np bankiera. Ja należę do jednej z tych osób. Niestety nie mogę podzielić się z Tobą informacją na ten temat. I jestem przekonany, że nikt Tobie nie napisze tutaj ile zarabia i czy w ogóle zarabiaSmile PróbujSmile

(20-09-2013 15:28)mrkiniu napisał(a):  Nie korzystam z PP bankier.pl, ale korzystam z serwisu m2m na którym zarobiłem już dobrych kilka tysięcy.
Muszę jednak zaznaczyć, że działam w tym programie już kilka lat i nie odrazu miałem prowizje.
Na wyniki czekałem kilka miesięcy, ale się opłacało.
Teraz co miesiąc wpada mi kilka setek z tego programu.


Heheh pare stów Smile No początki ładneSmile HeheSmile Starajcie sięSmile


RE: Czy ktoś zarabia na bankier.pl - mmr - 19-12-2013 20:15

(16-10-2013 17:30)PaulPB napisał(a):  
(20-09-2013 15:28)mrkiniu napisał(a):  ale korzystam z serwisu m2m na którym zarobiłem już dobrych kilka tysięcy.

co to za serwis m2m ?

Dobrze się składa, że pytasz, bo akurat dzisiaj dodałem krótki artykuł na blogu na ten temat: http://net-zarabianie.net/ebiznes/programy-partnerskie/money2money-konkurencyjny-program-afiliacyjny


RE: Czy ktoś zarabia na bankier.pl - artur.sarnecki - 31-12-2013 15:13

m2m to sieć afiliacyjna serwisu money.pl

na bankierze da się zarobić, niektórzy zarabiają kilka tysięcy spokojnie co miesiąc, a nieliczni kilkanaście, kilkadziesiąt

nie płacą za kliki więc na to nie ma co patrzećSmile


RE: Czy ktoś zarabia na bankier.pl - mlekoju - 31-12-2013 18:27

Ja zarabiam na bankierze i jestem bardzo zadowolony Jerk2