Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Smiesznie tanie typy,dajace konkretny profit - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Smiesznie tanie typy,dajace konkretny profit (/Temat-Smiesznie-tanie-typy-dajace-konkretny-profit-75879)

Strony: 1 2


Smiesznie tanie typy,dajace konkretny profit - Illuminati666 - 05-09-2013 09:36

Chcialem zwrocic Wasza uwage na portal gielda rynkow,a konkretnie na tego goscia http://zarabiamy.gieldarynkow.pl/ Gosciu caly czas jest wsrod 3-4 najlepszych typerow na tym portalu,a ceny jego typow 10-20 razy tansze od innych czolowych typerow na tej stronce,profit oraz yield caly czas na przyzwoitym poziomie. Wykupilem u niego ostatnio abonament i jestem zadowolony. Jak ktos chetny na zrzutke na jego typy ,a najlepiej abonament to pisac na PW


RE: Smiesznie tanie typy,dajace konkretny profit - sebens - 05-09-2013 11:23

To jest yeld na przyzwoitym poziomie?


RE: Smiesznie tanie typy,dajace konkretny profit - Illuminati666 - 05-09-2013 11:33

(05-09-2013 11:23)sebens napisał(a):  To jest yeld na przyzwoitym poziomie?
Widze kolego,ze pojecie o bukmacherce masz nikle....,wiec zachecam Cie do lektury http://www.surebety.pl/artykul/selekcja-typerow


RE: Smiesznie tanie typy,dajace konkretny profit - sebens - 05-09-2013 11:47

Lektura tak jak yeld widze jest na wysokim poziomie


RE: Smiesznie tanie typy,dajace konkretny profit - Illuminati666 - 05-09-2013 11:50

(05-09-2013 11:47)sebens napisał(a):  Lektura tak jak yeld widze jest na wysokim poziomie
Jezeli stronka surebety.pl nie jest dla Ciebie opiniotworcza,to dalsza rozmowa z Toba nie ma sensu.Pozdrawiam


RE: Smiesznie tanie typy,dajace konkretny profit - whysoserious - 05-09-2013 20:21

Dwucyfrowy yield wyrobiony na kilkuset typach
to jest wynik bardzo dobry z tendencją do rewelacyjny

Do oceny "rewelacyjny" wchodzą przy ocenie jeszcze inne kryteria np max drawdown,
a nie sprawdzałem tego w tym przypadku, dlatego ograniczę się do "bardzo dobry"


RE: Smiesznie tanie typy,dajace konkretny profit - kwenk21 - 06-09-2013 10:36

10 procent yieldu jest to wynik przyzwoity jak na tą cenę bardzo dobry, nie korzystam póki co ale mogę stwierdzić że jest to interes opłacalny.Zrzutka opłaca się jedynie przy abonamencie.Pozdrawiam Bart Smile


RE: Smiesznie tanie typy,dajace konkretny profit - Businessman - 06-09-2013 16:03

Jesteś zadowolony tzn. ? Jakieś konkretne rezultaty ?


RE: Smiesznie tanie typy,dajace konkretny profit - sebens - 07-09-2013 10:30

Tą stronkę przeglądałem na tel i źle coś mi pokazało, bo yeld był 5,4, może po prostu coś mi się wcisnęło i pokazało innego kolesia, tak więc przepraszam za za zaśmiecenie tematu


RE: Smiesznie tanie typy,dajace konkretny profit - Illuminati666 - 07-09-2013 17:54

Wykupilem ten abonament,jak jest ktos zainteresowany typami to piszcie na PW