Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik aktywności facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Dziennik aktywności facebook (/Temat-Dziennik-aktywnosci-facebook-75877)



Dziennik aktywności facebook - Zły_Szeląg - 05-09-2013 09:25

Trudno nazwać to poradnikiem, raczej będzie to kilka zdań o wbudowanym narzędziu facebooka o nazwie dziennik aktywności.

Narzędzie to daje nam możliwość zaplanowania zamieszczenia postu w określonym czasie.

Prawdopodobnie większość z was o nim słyszała, tym bardziej dziwi mnie, że mało kto używa, a narzędzie jest naprawdę przydatne

Przygotowujemy zwykły post, a następnie klikamy ikonkę zegara

[Obrazek: 3nxd.png]

Z listy rozwijanej wybieram datę i godzinę kiedy ma się ukazać post.

Zaplanowane posty możemy zobaczyć w:

Edytuj stronę -> skorzystaj z dziennika aktywności

Bardzo zachęcam do korzystania z tego narzędzia. Wiesz, że jutro nie będziesz miał czasu na wrzucanie postów? Ustaw sobie wpisy na cały dzień, a Twój fanpage będzie tętnił życiem nawet gdy nie będzie Cię przed komputerem Big Grin


RE: Dziennik aktywności facebook - Biznesman - 05-09-2013 12:09

Nigdy nie korzystałem. Widać, bardzo fajna i na prawdę przydatna.


RE: Dziennik aktywności facebook - webgames - 05-09-2013 20:06

hehe nawet nie wiedziałem, że taka opcyja jest Smile dzięki za info sprzydało się reput leci


RE: Dziennik aktywności facebook - BruceLee - 05-09-2013 21:14

Dziękuje za informację, nie wiedziałem że prowadzenie swojego FP może być jeszcze bardziej prostsze ;>
Reput poleciał Wink


RE: Dziennik aktywności facebook - kalutor - 05-09-2013 23:08

Reputen machen Smile


RE: Dziennik aktywności facebook - XantiuM - 09-01-2014 12:12

Nie mam takiej opcji ;/


RE: Dziennik aktywności facebook - kamilesik - 09-01-2014 18:52

XantiuM opcja jest dostępna tylko dla Fan Page- nie można jej używać na profilach.


RE: Dziennik aktywności facebook - rachman - 17-06-2014 01:47

Na FP jest na prywatnych nie ma. Właściwie to nie tak dawno wprowadzono tą funkcję. W tym czy pod koniec zeszłego roku jeśli pamiętam...


RE: Dziennik aktywności facebook - Clovere - 17-06-2014 08:06

To jest od początku działania fejsa więc nie wydaje mi się aby to był jakiś wybitny poradnik.