Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupię konto Diablo III - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Kupię konto Diablo III (/Temat-Kupie-konto-Diablo-III-75876)

Strony: 1 2


Kupię konto Diablo III - Spamer-pl - 05-09-2013 09:12

1.Nazwa przedmiotu : Kupię konto Diablo III
2.Opis przedmiotu : Konto musi być działające i niezbanowane ! Obojętne klasy, levele, z itemami lub bez. (login haslo email itp)
3.Zdjęcia :
4.Kontakt : PW
5.Cena : do negocjacji
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PayPal / Allegro, Ebay aukcja możliwa


RE: Kupię konto Diablo III - surfer0700 - 06-09-2013 19:37

Mam takie konto, kupiłem zaraz po premierze grę w pudełeczku za 199 złotych.
Jeżeli sprzedawałbym to, to łącznie z pudełkiem, interesuje Cię coś takiego czy tylko i wyłącznie sam login, hasło i email?


RE: Kupię konto Diablo III - Spamer-pl - 06-09-2013 22:31

chce kupic gre bo chce w nia pograc nie wiem jak jest w D3 ale zapewne tez mozna skasowac postac by grac od nowa
nie jest dla mnie tez problem idac do sklepu po chleb wejsc do marketu ktory mijam po drodze by kupic ta tez gre
http://www.saturn.de/mcs/product/Diablo-3,48352,419161,283067.html?langId=-3
ale sa ludzie ktorzy grali gra im nie przypadla do gustu dostali w prezencie itp i maja konto ktore sie marnuje zawsze to jakis zwrot kasy

wiem bo sam gralem wieki w Lineage 2 jak przejadlem sie po paru latach sprzedalem wszystko


RE: Kupię konto Diablo III - SweetSensi - 07-09-2013 08:59

Ja posiadam D3 ale niestety + WoW, czyli 2 gry. Jeśli byłbyś zainteresowany, oczywiście wtedy kupujesz D3 + WoW, bo niestety kont nie da się rozdzielić. Na Diablo jest Szaman 45, itemki pod mane i złoto. A w Wowie Paladyn 69 na serwerze Defias Brotherhood pod PvE.


RE: Kupię konto Diablo III - surfer0700 - 07-09-2013 12:20

(06-09-2013 22:31)Spamer-pl napisał(a):  chce kupic gre bo chce w nia pograc nie wiem jak jest w D3 ale zapewne tez mozna skasowac postac by grac od nowa
nie jest dla mnie tez problem idac do sklepu po chleb wejsc do marketu ktory mijam po drodze by kupic ta tez gre
http://www.saturn.de/mcs/product/Diablo-3,48352,419161,283067.html?langId=-3
ale sa ludzie ktorzy grali gra im nie przypadla do gustu dostali w prezencie itp i maja konto ktore sie marnuje zawsze to jakis zwrot kasy

wiem bo sam gralem wieki w Lineage 2 jak przejadlem sie po paru latach sprzedalem wszystko


Dokładnie Cię rozumiem, w takim razie przy ew. zakupie pudełko poleci do kosza.
Ile jesteś w stanie zaoferować za samo konto w grze?


RE: Kupię konto Diablo III - Spamer-pl - 08-09-2013 19:24

Cytat:Dokładnie Cię rozumiem, w takim razie przy ew. zakupie pudełko poleci do kosza.
Ile jesteś w stanie zaoferować za samo konto w grze?

zaproponuj cene na pw zastanowie sie moze sie potargujemy


RE: Kupię konto Diablo III - Spamer-pl - 10-09-2013 17:13

Bumm
czekam na ofery do konca tygodnia
osoby majace 0 postow prosze nie pisac
osoby chcace po 300zl za konto prosze nie pisac
nie posiadasz wszystkich danych do konta hasel i pytan sekretnych prosze nie pisac


RE: Kupię konto Diablo III - SweetSensi - 11-09-2013 08:01

Ja tak jak pisałem powyżej posiadam konto d3 + wow, ale nie wiem czy interesują Cię 2 gry.


RE: Kupię konto Diablo III - kaeste - 13-09-2013 16:52

Sprzedam za stówkę, na koncie jest jakiś barbarian. PW.


RE: Kupię konto Diablo III - Spamer-pl - 21-09-2013 08:42

"Ponadto zauważyłem że jeśli kupiłbym tą grę i zmienił dane dotyczące logowania dane konta są nie do ruszenia to wystarczy że poprzedni właściciel zgłosi do blizza że ukradli mu konto a wtedy jemu zwrócą konto a ja zostaje z niczym."

Tak że dziękuję za zainteresowanie jednych i tych samych z coraz to z nowszych kont.
Gra kupiona w sklepie 100% pewności

Temat do zamknięcia