Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przenośny sprzęt do zarabiania w necie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Przenośny sprzęt do zarabiania w necie? (/Temat-Przenosny-sprzet-do-zarabiania-w-necie-75873)

Strony: 1 2


Przenośny sprzęt do zarabiania w necie? - sedor - 04-09-2013 22:55

Planuję kupno sprzętu, który umożliwi mi robienie $$$ przez internet będąc poza domem i telefon tu nie wchodzi w grę. Tablet chyba byłby najlepszym rozwiązaniem, tylko teraz pytanie jaki model i markę wybrać. Jakieś propozycje? Smile


RE: Przenośny sprzęt do zarabiania w necie? - yazir - 04-09-2013 23:01

Zależy co konkretniej masz na myśli pisząc robienie $$$ przez internet poza domem, do konkretniejszych działań lepiej sprawdzi się netbook / ultrabook 12-13"


RE: Przenośny sprzęt do zarabiania w necie? - sedor - 04-09-2013 23:05

głównie chodzi o PPA i wszystko co z nim związane


RE: Przenośny sprzęt do zarabiania w necie? - Bolt - 04-09-2013 23:06

Ja korzystam z netbooka 10', a dokladnie Acer Aspire One D250. Pewnie 2 tygodnie temu bym ci nie polecił wyboru netbooka ale się trochę zdążyło zmienić i laptopik po zmienie systemu z 7 na 8 i ramu z 1gb na 2gb przestał wnerwiać i mulić i bardzo fajnie śmiga. Nie wiem jak chcesz zarabiać ale jeśli na PPA to tablet się nie sprawdzi.


RE: Przenośny sprzęt do zarabiania w necie? - yazir - 04-09-2013 23:08

Tak myślałem, a więc raczej lepszy był by netbook / ultrabook ale wszystko zależy od funduszy.
Na tablecie najwyżej sprawdzisz stan konta, przejrzysz newsy, napiszesz jakiegoś posta na blogu po dłuższym czasie i tyle. Chociaż to pisanie postów nie widzi mi się na tablecie. Jednak tu jest przewaga fizycznej klawiatury i dostępu do lepszego oprogramowania.


RE: Przenośny sprzęt do zarabiania w necie? - sedor - 04-09-2013 23:20

ultrabook super sprawa! żywotność baterii miażdży o_O ale nie ukrywam, że nie na moją kieszeń ;< więc zostaje mi wybór netbooka, bo tablet to rzeczywiście słaby pomysł Tongue

@Bolt - do każdego netbooka można dołożyć ram?


RE: Przenośny sprzęt do zarabiania w necie? - yazir - 04-09-2013 23:22

W większości nie powinno być problemów, zawsze można wymienić obecną kość ram na większą Smile
Jakie są orientacyjne fundusze? Może znajdzie się coś ciekawego


RE: Przenośny sprzęt do zarabiania w necie? - Bolt - 04-09-2013 23:26

Tak mi się wydaje Wink po prostu jak cię jakiś model interesuje to pogogluj na ten temat. Ja poczytałem, więcej niż 2 gb tu wsadzić nie mogłem ale wystarcza jak na moje potrzeby, zmiana z windows 7 na 8, wywalenie chrome'a który mimo że jest szybki to bardzo lubi żreć ram i zainstalowanie Opery i praca na wielu kartach już nie jest uciążliwa Wink Gdzieś tam w tle się mogą jeszcze nabijać kredyty a praca i tak jest komfortowa


RE: Przenośny sprzęt do zarabiania w necie? - sedor - 04-09-2013 23:30

kiedy sadziłem, że tablet będzie najlepszym rozwiązaniem, to chciałem poświęcić na to max 500zł. Ale jeśli chodzi o netbooka to czy opłaca się go kupować za taką cenę? Bo jeśli nie to mogę wyłożyć 1k pln na tej zakup.


RE: Przenośny sprzęt do zarabiania w necie? - yazir - 04-09-2013 23:45

Jeśli używki wchodzą w grę to np http://allegro.pl/acer-aspire-one-1-6-2gb-250gb-wifi-wwan-kam-f-vat-i3503277850.html atom czyli praktycznie najczęściej spotykany w komputerach tego typu procesor, 2gb i spory jak na netbooka dysk 250gb nowy kosztuje ok 1000.