Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nextcontent.pl -> Sprzedawaj Artykuły Na Swojej Www - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Nextcontent.pl -> Sprzedawaj Artykuły Na Swojej Www (/Temat-Nextcontent-pl-Sprzedawaj-Artykuly-Na-Swojej-Www-75871)



Nextcontent.pl -> Sprzedawaj Artykuły Na Swojej Www - polakos - 04-09-2013 21:42

[Obrazek: logo.png]
Jak się zarejestrować ?
Aby zarejestrować się na Nextcontent kliknij http://nextcontent.pl/?referral=bd4d8aa23a477a4a883c0728e885d345 Czysty Link: http://Nextcontent.pl (Chętnie odpowiem na wszystkie pytania odnośnie Nextcontent)
Czym jest Nextcontent.pl ?
Nextcontent.pl jest czwartym z kolei projektem stworzonym przez Lead Bullet S.A.
NextContent to narzędzie, które pozwoli Ci na szybkie, skuteczne i trwałe promowanie Twojej treści wśród prestiżowych wydawców!

NextContent służy do zamawiania i przyjmowania artykułów, czyli article marketingu (content marketingu).

Reklamodawca przygotowuje atrakcyjny tekst przedstawiający jakieś zagadnienie. Wpis nie jest nachalną promocją reklamowanego produktu czy usługi, ale np. prezentacją jakiegoś problemu i sposobu jego rozwiązania, a podpisany jest nazwiskiem autora i adresem jego strony internetowej.
Tekst jest publikowany na blogu wydawcy, powiązanym tematycznie z tym, co promuje reklamodawca.
Czytelnicy dostają ciekawy, unikalny materiał, który ich interesuje.
Wydawca zarabia na tym pieniądze.
A reklamodawca otrzymuje reklamę swojego serwisu i potencjalnych klientów.


Ile można zarobić?
Ja aktualnie mam dodaną 1 stronę PR 3 nisza o modzie, ubraniach itd.

Płacą mi 25 zł za artykuł
Zarobiłem już 875,00 zł


RE: Nextcontent.pl -> Sprzedawaj Artykuły Na Swojej Www - Biznesman - 05-09-2013 01:53

Nie rozumiem tego wszystkiego. Krótko mówiąc - piszę artykuł i dostaje za jeden 25zł? Czy jeden sprzedany artykuł daje gwarantowany zysk 25zł, dwa sprzedane egzemplarze artykułu to 50zł?


RE: Nextcontent.pl -> Sprzedawaj Artykuły Na Swojej Www - PokerStars1910 - 06-09-2013 17:28

Nie.

To chyba tak:
- masz stronę internetową o tematyce lotnictwa
- ktoś (kto chce sprzedać jakiś produkt, kto się chce zareklamować) pisze jakiś artykuł i podaje swoją stronę, itp itd
- artykuł publikujesz na swoim blogu
- otrzymujesz X pieniędzy


RE: Nextcontent.pl -> Sprzedawaj Artykuły Na Swojej Www - plem - 25-09-2013 21:47

zgadza się polecam wszystkim którzy posiadają dobre strony kontentowe oraz blogi