Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy hyip, wystartował 3.09 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nowy hyip, wystartował 3.09 (/Temat-Nowy-hyip-wystartowal-3-09-75867)

Strony: 1 2


Nowy hyip, wystartował 3.09 - patryk006 - 04-09-2013 20:22

3 plany:

110% po 24h (wypłata po 24h)
155% po 4 dniach (wypłata co 2h)
220% po 8 dniach (wypłata co 1h)

Nie wiem ile program podziała ale na dzień dzisiejszy wypłaca instant i można wyjść szybko na + i zapomnieć 2
Za parę dni nie ma co myśleć o wkładaniu tu kasy, najlepiej dziś,jutro,pojutrze , szybko wyciągnąć wkład + to co się chce i zapomnieć Wink


ref: https://maxbom.com/?referrer=patryk006
czysty: https://maxbom.com


RE: Nowy hyip, wystartował 3.09 - koniec - 04-09-2013 20:27

Ciekawe Smile


RE: Nowy hyip, wystartował 3.09 - Rhaegar - 04-09-2013 20:54

jakieś dowody wypłat? Na jakie procesory można wpłacać/wypłacać?


RE: Nowy hyip, wystartował 3.09 - patryk006 - 04-09-2013 21:02

Tylko perfectmoney
Dowodów swoich jeszcze nie mam ale podrzucam znajomego który mnie powiadomił o programie

http://imageshack.us/a/img593/6323/fn1p.png
http://imageshack.us/a/img202/2104/6451.png


RE: Nowy hyip, wystartował 3.09 - Rhaegar - 04-09-2013 21:10

Yhym. Niestety nie korzystam z PM więc nie zapiszę się pod Ciebie ale pewnie długo nie pociągnie ten HYIP. Powodzenia życzę i czekam na info o kolejnym HYIP'ie z kilkoma procesorami


RE: Nowy hyip, wystartował 3.09 - zabajka - 04-09-2013 21:13

działa 2 dni więc może do jutra jeszcze pociągnie
na dłużej nie ma co liczyć Smile


RE: Nowy hyip, wystartował 3.09 - patryk006 - 04-09-2013 23:10

podziała dopóki kwota wpłat jest znacząco wyższa od wypłat a na razie jest to ~1:3 Wink


RE: Nowy hyip, wystartował 3.09 - tomazzi - 04-09-2013 23:15

(04-09-2013 23:10)patryk006 napisał(a):  podziała dopóki kwota wpłat jest znacząco wyższa od wypłat a na razie jest to ~1:3 Wink
i po tym widać jakim żółtodziobem jesteś w tematyce ponzi - bo ten program to nie hyip to raz tylko ponzi to dwa
każdy program z takimi zasadami działania ma sztucznie nakręcane statystyki przez admina by ściągnąć jak najwięcej naiwniaków by wpłacili bo przecież w statach ma więcej wpłat jak wypłat i admin znika wraz ze swoim ponzi
sensownym i najmniej ryzykownym czasem jest 1 dzień inwestycji, 2 to już 77% ryzyka zniknięcia na 3 dzień itp itd
mała rada : bardzo wiele nauki przed tobą zasad działań takich programów, doucz się, nabierz wiedzy praktycznej i doświadczenia a wtedy zabieraj głos w tematyce o której jak na razie nie masz bladego pojęcia



osobiście w tym czasie działania programu nie polecam jakichkolwiek już wpłat, no chyba iż ktoś lubi robić komuś prezenty w postaci wpłat i wpłacić ale już nie wypłacić


RE: Nowy hyip, wystartował 3.09 - patryk006 - 05-09-2013 15:35

tomazzi:

Hyip, piramida , jak zwał tak zwał żadne z tych programów nie inwestują absolutnie w nic tylko funkcjonują dopóki ludzi wpłacających jest więcej niż wypłacających (ile razy można czytać te same bajeczki i wierzyć w cuda, jak by chociaż jeden taki program funkcjonował i serio przynosił zyski chociażby rzędu 0.2% dziennie to świat dzielił by się na ludzi bogatych i tych bez internetu).

Jasne nie zaprzeczam że strona jest/była (bo chyba już ma jakieś problemy) bardzo wysokiego ryzyka, wpłacić wypłacić i zapomnieć.

Dodam tylko że to już drugi raz jak na mnie wskakujesz (apropo programu w którym chciałem zabezpieczyć pierwsze 2 osoby do inwestycji 50pln (20% miesięcznie) w 100%, jeśli by straciły to bym zwrócił wtedy ich inwestycję), wiadomość była pod koniec marca zostałem zjechany że szukam frajerów i spamuje tym na każdym forum, olałem temat skoro nie jestem wiarygodny i na dzień dzisiejszy system dalej funkcjonuje (chodź nie wiem jak długo jeszcze będzie tak to trwało) i wypłaty z niego są bezproblemowo w ciągu zwykle 24-48h jak na razie, sam jestem paręset pln na + i jakaś kasa ciągle jest w systemie którą nawet jak stracę to nie będę pod kreską.


RE: Nowy hyip, wystartował 3.09 - zabajka - 05-09-2013 15:48

nie dawaj powodów to nikt nie będzie na ciebie "wskakiwał"
dajesz powody to sprowadzają cię ludzie na ziemię
ja ze swoje strony pragnę tylko dodać, że paraliżuje mnie sama myśl, że są tacy naiwni co w darczynców i im podobne podróby wpłacają pieniądze i jeszcze szukają innych by wpłacili, bo bez nowych wpłacających ci mają płacz i zgrzytanie zębów bo stracili dorobek życia
naiwnych nie brakło do ambergold i niestety nie brak do mega pensja i reszty ich kopii pod inną nazwą
mówisz o swoim temacie :

Inwestycja 20% miesięcznie

daj mi notarialny akt gwarancji zwrotu moich pieniędzy na każdą kwotę jak zdechnie to wpłacę 10 000 inaczej to cię z każdym pomysłem w tym stylu tutaj wyśmieją, bo co obserwuję są tu ludzie myślący ( nawet chamowatemu vip-owi marcel_kk jak czytam zdarzy się czasem przebłysk myślenia) i na tym forum każdy taki program i osoba go opisująca jest wielkim zerem