Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Czy się wykluczają ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Czy się wykluczają ? (/Temat-Rozwiazane-Czy-sie-wykluczaja-7585)



[Rozwiązane]Czy się wykluczają ? - Vesperus - 23-05-2010 20:59

Mam Tutudragon3 Alert i Lockerz-Checkerz. Czy podczas restocku nie stanie się tak że przez to że są 2 włączone nie poinformują mnie o restocku ?

Uruchomiłem Lockerz-Checkerz głównie dlatego że Tutudragon3 Alert czasami mi się zawiesza i mam godzinę 22:20 a on ostatni raz sprawdził 22:12


RE: Czy się wykluczają ? - Magnus - 23-05-2010 21:42

Raczej nie powinno ale zawsze możesz wbić do nas na TS jak by co


RE: Czy się wykluczają ? - pespe - 23-05-2010 22:14

Chyba nie Smile wybierz może jedno z nich Smile


RE: Czy się wykluczają ? - Vesperus - 23-05-2010 23:46

(23-05-2010 21:42)Magnus napisał(a):  Raczej nie powinno ale zawsze możesz wbić do nas na TS jak by co

zawsze jestem jak ma być restock Big Grin
Chyba zostawie sobie Lockerz Checerz bo tutudragon3 co chwile ma jakiś błąd


RE: Czy się wykluczają ? - Tidus - 24-05-2010 07:17

Heh no racja , na tsie to wszyscy drą się ,że juz restock Tongue


[Rozwiązane][Rozwiązane]Czy się wykluczają ? - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.