Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Google Adsense- PIN - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Google Adsense (/Forum-Google-Adsense-342)
+--- Wątek: Google Adsense- PIN (/Temat-Google-Adsense-PIN-75847)



Google Adsense- PIN - nowy243 - 04-09-2013 16:42

Cześć. Pisze ten temat, iż potrzebuje pomocy Smile Chcę tylko uzyskać informacje na temat weryfikacji konta poprzez wpisanie PIN'u. Czy PIN od google przychodzi na poczte email czy to jest list ? Bo jak jestem w glownym panelu nawigacyjnym google adsense pisze, że coś tam pin mi przychodzi na emaila, ale jak w to wejde to pisze, że musze czekac od 2 do 4 tyg. na PIN i są podane moje informacje: imie i nazwisko, kod pocztowy i ulica... Troche się pogubiłem Wink Prosze o szybką odpowiedź.

Dziekuje za uwage Smile


RE: Google Adsense- PIN - Delikarolz - 05-09-2013 06:51

jak bylem maly to dostalem od nich emaila teraz nie wiem jak jest, z reszta co Ci szkodzi jak dostaniesz list?


RE: Google Adsense- PIN - Traw3k - 05-09-2013 10:05

Zdaje się, że PIN dostaniesz jednak listem i trochę na niego poczekasz. (Przynajmniej moja Rodzina tak miała.)


RE: Google Adsense- PIN - Erenee - 07-09-2013 13:20

Przychodzi Listem i ja czekałem około miesiąc


RE: Google Adsense- PIN - plem - 25-09-2013 17:51

listem zwykłym wiec sprawdzaj skrzynkę, ja czekałem około 3 tygodni


RE: Google Adsense- PIN - Admin - 25-09-2013 19:58

Sam czekałem miesiąc, list przyszedł z Brazylii.