Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireCash, AstroCash a może ShareBay - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: FireCash, AstroCash a może ShareBay (/Temat-FireCash-AstroCash-a-moze-ShareBay-75844)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: FireCash, AstroCash a może ShareBay - oskarkxyz - 24-09-2013 21:07

Osobiście małe pieniążki mam z tego całego PPA, ale najpierw byłem w FC, a potem się przerzuciłem do SB i uważam, że tutaj jest znacznie lepiej. Głównym powodem jest Karczu, który zawsze pomaga i wszystko wyjaśnia c:


RE: FireCash, AstroCash a może ShareBay - tokaj25 - 25-09-2013 07:49

(24-09-2013 12:48)termik napisał(a):  @Topic
Ja bym wahał się między AC, a SB. Astrocash wprowadził niedawno gateway, czy działa on już należycie nie wiem. Znowu SB ma fajne mirrory, bardzo tematyczne. Reszta kwestii tych dwóch serwisów jest porównywalna.


Widzisz - to mnie właśnie najbardziej drażni ....
Zarabiasz w tych serwisach obecnie ?? FC całkiem odrzucasz bo od dawna sam ich atakujesz ?? A może jednak jak już ktoś pyta to mu pomóc a nie uprawiać politykę ??
Ja już dawno pisałem o tym , że każdy powinien sam testować... myślisz , że tematyczne mirrory coś dadzą jak nisza nie podpasuje ?? Wszystko zależy od nisz i od sposobu promocji.
Ludzie testujcie sami - lepiej stracić miesiąc na testy niż rok z nietrafionym serwisem.


RE: FireCash, AstroCash a może ShareBay - Bandaid - 25-09-2013 07:53

Nie ma nietrafionych serwisów. Prawda jest taka, że kto potrafi to zarobi wszędzie.