Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireCash, AstroCash a może ShareBay - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: FireCash, AstroCash a może ShareBay (/Temat-FireCash-AstroCash-a-moze-ShareBay-75844)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: FireCash, AstroCash a może ShareBay - afghan - 05-09-2013 23:04

Ja tak samo polecam SB. AC jest w tej chwil dla mnie jednym wielki zerem przez co ? Trzeba czekać tygodniami na odp, jak już uzbierasz sobie w AC na wypłatę to mają tam zabójcze kursy że ja pier... i jeszcze bardziej szybciej serce stanie, Niektóre Oferty dla danych krajów nie działają zniknęły nie ma ich w panelu tak po prostu, GW wprowadzali zbyt długo pisali pisali no ale fakt zrobili to po kilku miesiącach więcej nerwów stracisz Smile A SB miły kontakt wykłada kawę na ławę i masz wszystko pod kontrolą 91% stawek + dużo cierpliwości jak i pracy, a zagościsz w topce do końca września z ładnym wynikiem Tongue Co do FC to nie wypowiadam się nie byłem tam nie zarabiałem.


RE: FireCash, AstroCash a może ShareBay - Karczu - 05-09-2013 23:57

Serce mi rośnie jak to czytam Heart Dziękuję wszystkim, to dla mnie motywacja do jeszcze bardziej intensywnych działań, szybszych wypłat i lepszych promocji.


RE: FireCash, AstroCash a może ShareBay - Matty094 - 06-09-2013 11:55

Szczerze to ja polecam ShareBay , świetny kontakt , hosting możesz na darmo mieć bez limitów ( ja korzystam i nie narzekam )
Z Karcz'em szybki kontakt i łatwo się z nim dogadać .
Niestety są tu takie osoby co tylko widzą 2 serwisy Astrocash i Firecash ,jak im się nie podoba FC to idą do AC i tak na odwrót ,bo odrazu spojrzą na topkę i tyle .
Są też inne serwisy oprócz FC i AC jest i HC ,SB, CB.
Topka nie potwierdza o opinii serwisu . Poprostu tam są słabsi earnerzy i tyle i nie myślcie ,że jak pójdziecie do FC albo AC to odrazu będziecie zarabiać miliony Tongue
Pozdro impreza


RE: FireCash, AstroCash a może ShareBay - daniel42na - 06-09-2013 12:18

Świetny kontakt bo i userów mało, jeśli miałby tyle userów co AC (czego mu życze) na pewno nie działało by to tak szybko, nikogo nie krytykuje oczywiście tylko mówie jak jest Tongue/


RE: FireCash, AstroCash a może ShareBay - surfer0700 - 06-09-2013 12:22

Może i po części masz rację, ale skoro jest więcej userów to kilka osób powinno być odpowiedzialnych za kontakt z Nimi, a nie jedna osoba, która co miesiąc jeździ na urlop.


FireCash, AstroCash a może ShareBay - ciamciaj - 06-09-2013 12:45

Nie przesadzajmy z tym jego urlopem. Co do pomocy to jest już dodatkowa osoba od supportu.

Co do znikajacych ofert to ktoś tu sie chyba nie zna na sieciach, nie wie co to limity dzienne i jak wyglada sprawa z wyłączeniem ofert przez reklamodawca. No ale ktoś taki wypowiedzieć sie może mimo ze G wie....

Na SB nie mogę znaleźć systemu ofert, gdzie to jest? Chciałem zobaczyć te super stawki ;x


RE: FireCash, AstroCash a może ShareBay - Mikoszi - 06-09-2013 12:52

Czytając te posty ciamciaja to czasami mam wrażenie, że jemu płacą za wychwalanie AC. xd


RE: FireCash, AstroCash a może ShareBay - surfer0700 - 06-09-2013 13:03

(06-09-2013 12:45)ciamciaj napisał(a):  Nie przesadzajmy z tym jego urlopem. Co do pomocy to jest już dodatkowa osoba od supportu.

Nie sądzę żeby to było przesadne stwierdzenie, jeżeli ktoś co miesiąc (albo dwa) ma urlop, no to sory.
Skoro ktoś jest już do pomocy, to najwidoczniej albo słabo mu idzie albo wiadomości jest za dużo.
2-4 tygodnie czekania na odpowiedź to lekka przesada.
10 razy szybciej odpowiada support z FileIce, a oni też nie mają mało użytkowników.


RE: FireCash, AstroCash a może ShareBay - ciamciaj - 06-09-2013 13:11

(06-09-2013 12:52)Mikoszi napisał(a):  Czytając te posty ciamciaja to czasami mam wrażenie, że jemu płacą za wychwalanie AC. xd
Nie, nikt mi nie płaci.

Ale jak ktoś nie zna sie na ofertach, a sie wypowiada ze cos mu znika, to mnei szlag trafia. nie wie na czym zarabia a się kokosi.

Co do supportu AC, mnie w nim nie ma, wiec nie wypowiem sie jak szybko są odpowiedzi bo tam nie pisze tez.


Co do tematu: SB ma mało uztkowników, jak samo powiedziało, przez to mają duzo mniej podbite oferty w wielu sieciach. Ich 91%, nie jest równe 90% na AC, a jest dużo niższe dla wielu ofert... no ale karczu zaraz wyskoczy i zaprzeczy... tylko czemu więc nie mogę obejrzeć na SB ofert sam? Karczu boi się porównania ofert? Smile


RE: FireCash, AstroCash a może ShareBay - Karczu - 06-09-2013 13:14

U nas support prowadzą dwie osoby. Ogólnie od kilku lat moim hobby jest prowadzenie stron, więc lubię to robić, nie jest to dla mnie jakiś "przymus biznesowy" a realizacja mojego hobby. Zawsze też można złapać mnie na forach, czy to tutaj, czy u mnie na Uploaduj.com.

Ciamciaj, u nas nie ma takiego systemu ofert, jaki jest na FC i AC. U nas w systemie są codziennie świeże oferty, automatycznie pobierane z sieci wg kluczy określonych na formatce w menadżerze plików. Dzięki temu na widgecie zawsze mamy najświeższe oferty z sieci i nie ma też sytuacji, że mamy w systemie jakieś stare nieaktualne oferty (a jeśli tak jest, to bardzo krótko). U nas jest gwarancja, że codziennie będą świeższe i najlepsze wg danych kryteriów. A jeśli chcesz zobaczyć nasze super stawki, zapraszam do przerzucenia linków do nas chociaż na jeden dzień. Polecam target francuski, może Ci się spodobać. A co do samego podbijania stawek ofert w sieci, to też nie przeginaj, bo sieci mają pewien pułap, powyżej którego nie podniosą. To nie jest tak, że Wy zarabiacie miliony monet, więc macie jakieś niesamowite rzeczy tam, nieosiągalne dla "mniejszych" graczy. Na pewno macie wysoko, ale my wbrew pozorom również. Jeśli chcesz to negować, to sprawdź sam, a nie rzucaj tego typu słów na wiatr.