Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireCash, AstroCash a może ShareBay - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: FireCash, AstroCash a może ShareBay (/Temat-FireCash-AstroCash-a-moze-ShareBay-75844)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: FireCash, AstroCash a może ShareBay - sewirus - 04-09-2013 17:41

No, po paru miesiącach Jerk2


Również polecam ShareBay Cool poza tym topka nie pokazuje czy dany serwis jest dobry Lol


RE: FireCash, AstroCash a może ShareBay - szalonymad - 04-09-2013 18:01

(04-09-2013 16:29)MixKosa napisał(a):  Kolego to ty się zastanów co ty chcesz wiedzieć bo chyba sam nie wiesz, piszesz temat ze chcesz usłyszeć coś o serwisach PPA a potem mówisz ze chcesz ze nie chcesz słyszeć opinii to co mamy ci powiedzieć? ksiądz jedzie na rowerze i szczela? ze swojej strony polecam AC dobre stawki i konwersacja.

Źle mnie zrozumiałeś, chce a bardziej chciałem bo mniej więcej już się dowiedziałem opinii osób które znają te trzy serwisy i orientują się w sytuacji jak u nich jest, ich plusy i minusy których na forum nie ma a nie interesuje mnie opinia ludzi który cały czas zarabiają na jednym serwisie i są ignorantami na pytanie o konkurencyjnym serwisie np AC odpowiadaj "Nie, a po co, przecież jestem tutaj" itp


RE: FireCash, AstroCash a może ShareBay - ciamciaj - 05-09-2013 12:04

A nikt nie pomyślał ze % % nie jest równy? Większy traffic równa się bardziej podbite oferty i bardziej wiarygodne epc aby ustawić te oferty. Tak więc załóż konta i popatrz w lockerze na epc i konwersje w poszczególnych krajach Wink


RE: FireCash, AstroCash a może ShareBay - Karczu - 05-09-2013 13:24

(04-09-2013 16:08)Bolt napisał(a):  Tyle że na Sharbay jak się spojrzy w topkę to najlepszy w tej chwili ma dziś 20$ a na astro 15 razy więcej, to o czymś świadczy.

Niby o czym? Raczej o tym, że każdy patrzy na topkę, a potem idzie na FC lub AC. Ciekawe co ludzie wybieraliby, gdyby nie topka, może nawet spojrzeliby na funkcjonalności serwisów, ich support etc. :o No chyba, że komuś w zarobkach pomaga czyjaś topka, to wtedy ok.

Na ShareBay teraz oddajemy 91% stawki, co przebija Astro i ich "najwyższe zarobki", później tą stawkę można mieć utrzymaną: http://zarabiam.com/Temat-Wrzesien-miesiacem-stawki-91-na-ShareBay-net-75625 Wiem, procent procentowali nierówny, ale jeśli AC przez pare miesięcy tylko tym przekonywał ludzi, że dzięki temu najwięcej dają na start, to może coś w tym jest i teraz to my. A jaka u nas jest konwersja i EPC każdy może sobie śledzić, mamy szczegółowe statystyki plików - to ostatnie obalenie tezy, że "topka" o czymś świadczy.

Mamy też kilka ciekawych opcji, które można sprawdzić Smile


RE: FireCash, AstroCash a może ShareBay - Verb22 - 05-09-2013 14:58

zdecydowanie firecash. Astrocash i sharebay to loteria.na fc pobrania wpadają regularnie. świetne mirrory.


RE: FireCash, AstroCash a może ShareBay - sedor - 05-09-2013 15:22

(05-09-2013 14:58)Verb22 napisał(a):  zdecydowanie firecash. Astrocash i sharebay to loteria.na fc pobrania wpadają regularnie. świetne mirrory.

z tymi mirrorami to trochę przesadziłeś


RE: FireCash, AstroCash a może ShareBay - Karczu - 05-09-2013 15:45

Ja bym powiedział, że przesadził z loterią na AC i SB. Bo te nowe mirrory FC akurat niczego sobie Wink


RE: FireCash, AstroCash a może ShareBay - tokaj25 - 05-09-2013 22:33

A ja bym powiedział żeby sam sprawdził - i niech nie patrzy na % . Co dziwne juz ludki z AC nie piszą że mają najwyższe stawki bo mają 90% Big Grin bo SB ma 91% - stąd ta zmiana ?? Nigdy nie maco patrzeć na te procenty konta itp...

Nie patrz na opisy tylko sam sprawdź - zapewniam , że nawet kolejność nie jest ważna przy mirkach . Potestuj z miesiąc - zmieniaj kolejność mirrków co tydzień i samo Ci wyjdzie co najlepsze.


RE: FireCash, AstroCash a może ShareBay - masterex2 - 05-09-2013 22:40

(04-09-2013 16:08)Bolt napisał(a):  Tyle że na Sharbay jak się spojrzy w topkę to najlepszy w tej chwili ma dziś 20$ a na astro 15 razy więcej, to o czymś świadczy. Ja bym wybierał między Astro a Firecash Wink

edit: może niezbyt trafne to porównanie na górze ale tak czy siak różnica jest kolosalna

Zapomniałeś dodać,że AC lubi sobie pożyczać leady Smile Zdecydowanie polecam SB - dobry kontakt,szybkie wypłaty,dobre stawki i wysoka konwersja. Topka może trochę odstraszać ale to tylko dlatego,że serwis jest stosunkowo młody.


RE: FireCash, AstroCash a może ShareBay - Karczu - 05-09-2013 23:01

Nie tyle młody, bo są nowsze (z wyłączoną topką, heh Big Grin), ale po prostu z mniejszą ilością Użytkowników. Z dwojga złego to na plus, bo support chyba szybszy, co Użytkownicy potwierdzają.