Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireCash, AstroCash a może ShareBay - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: FireCash, AstroCash a może ShareBay (/Temat-FireCash-AstroCash-a-moze-ShareBay-75844)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


FireCash, AstroCash a może ShareBay - szalonymad - 04-09-2013 16:02

Ogarnąłem wszystkie sprawy (tak, wiem zakup nowych książek i tornistra do 1 klasy gimnazjum mi trochę zajęło Big Grin) i postanowiłem zarabiać za pomocą PPA i który serwis wybrać? Chciałbym usłyszeć opinie użytkowników którzy już w tym siedzą i się znają. Bardzo zależy mi na opiniach a bardziej porównaniu stron przez osobę którą na początku zarabiała na X a zmieniła strone na Y.

Do moderatora - Miałem dylemat do jakiego działu wrzuć ten temat więc jeżeli źle wybrałem proszę o przeniesienie Smile


RE: FireCash, AstroCash a może ShareBay - m4rcin93 - 04-09-2013 16:04

ShareBay - przez wrzesień 91% czyli najwięcej zarabiałbyś ze wszystkich tych serwisów, na dodatek wypłaty praktycznie "na życzenie".


RE: FireCash, AstroCash a może ShareBay - Bolt - 04-09-2013 16:08

Tyle że na Sharbay jak się spojrzy w topkę to najlepszy w tej chwili ma dziś 20$ a na astro 15 razy więcej, to o czymś świadczy. Ja bym wybierał między Astro a Firecash Wink

edit: może niezbyt trafne to porównanie na górze ale tak czy siak różnica jest kolosalna


RE: FireCash, AstroCash a może ShareBay - szalonymad - 04-09-2013 16:18

@bolt wiesz chodziło aby nie było tutaj opinii osób które gówno się znają i uważają ze ich serwis to bóg a resztą ble


RE: FireCash, AstroCash a może ShareBay - MixKosa - 04-09-2013 16:29

Kolego to ty się zastanów co ty chcesz wiedzieć bo chyba sam nie wiesz, piszesz temat ze chcesz usłyszeć coś o serwisach PPA a potem mówisz ze chcesz ze nie chcesz słyszeć opinii to co mamy ci powiedzieć? ksiądz jedzie na rowerze i szczela? ze swojej strony polecam AC dobre stawki i konwersacja.


RE: FireCash, AstroCash a może ShareBay - surfer0700 - 04-09-2013 16:44

Z tych trzech to ja wybrałbym ShareBay.
AstroCash - no to jest lepsze niż kabaret, możesz poczytać w ich temacie.
FireCash - marny kontakt, ciężko się dogadać, wiele niejasnych kwestii.
ShareBay - kontakt praktycznie zawsze czy to gg czy PW do Karczu i odpowiedź masz tego samego dnia. + 91% stawek we wrześniu.

Oczywiście to jest tylko i wyłącznie moja opinia, nikt nie musi się z nią zgadzać.


RE: FireCash, AstroCash a może ShareBay - Bandaid - 04-09-2013 16:48

Najlepszym, przynajmniej jeśli mowa o polskich serwisach, jest AstroCash. Po prostu ma najwyższe stawki, w dodatku bez żadnych kont, co dla początkującego też jest bardzo istotne.


RE: FireCash, AstroCash a może ShareBay - daniel42na - 04-09-2013 16:52

Przecież możesz załóżyć konta na każdym z tych portali i po wchłonięciu w temat podjąć samodzielną decyzje co Ci najbardziej odpowiada.
Wbrew pozorom nie ma to takiego kluczowego znaczenia który serwis wybierzesz tylko to jak będziesz się starał.


RE: FireCash, AstroCash a może ShareBay - m4rcin93 - 04-09-2013 16:53

Wypłaty raz w miesiącu, a jak chcesz szybką to prowizje płacisz.. Naprawdę, super ten AstroCash jest..

Topka słaba, bo mało osób tam zarabia, gdyż jest to stosunkowo nowy serwis.


RE: FireCash, AstroCash a może ShareBay - surfer0700 - 04-09-2013 16:55

(04-09-2013 16:53)m4rcin93 napisał(a):  Wypłaty raz w miesiącu, a jak chcesz szybką to prowizje płacisz.. Naprawdę, super ten AstroCash jest..

Topka słaba, bo mało osób tam zarabia, gdyż jest to stosunkowo nowy serwis.

Zapomniałeś dodać, że jak przychodzi czas wypłat to nagle pojawia się "zasłużony" urlop. Jerk

No ale gateway zrobili... Lol