Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rhaegar typuje! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Rhaegar typuje! (/Temat-Rhaegar-typuje-75843)



RE: Rhaegar typuje! - MaLiN - 07-10-2013 13:29

(07-10-2013 12:26)kwenk21 napisał(a):  Ja również czekam na wypłatę lokaty umówionej na sobotę, od wczorajszego wieczora brak kontaktu, więc zaczynam się niepokoić.

Rhae czekam na info.

Jeśli zarabia, to nie musi codziennie Wink Nie jest maszyną, więc może sobie popić lub poimprezować, należy mu się.


RE: Rhaegar typuje! - diabloo07 - 07-10-2013 13:30

MLN, wiadomo. Lecz tutaj chodzi o to, że wysłał przelewy podobno w sobotę, czyli już powinny być na kontach ludzi Wink


RE: Rhaegar typuje! - malpa2 - 07-10-2013 13:31

(07-10-2013 13:30)diabloo07 napisał(a):  MLN, wiadomo. Lecz tutaj chodzi o to, że wysłał przelewy podobno w sobotę, czyli już powinny być na kontach ludzi Wink

Dokładnie, jestem w takiej sytuacji.


RE: Rhaegar typuje! - maciek14c - 07-10-2013 13:32

No własnie miał wysłać w sobotę a ja również do dnia dzisiejszego nic nie dostałem ;/
No ale trudno trzeba czekać no to czekamy Wink


RE: Rhaegar typuje! - macgates - 07-10-2013 13:34

(30-09-2013 15:34)macgates napisał(a):  Witam.

Znam trochę Rhaegera i postanowiłem sobie zrobić przelew w wysokości 500 zł i zobaczymy co z tego wyjdzie. Napewno napiszę jak dostanę.

http://scr.hu/1pv6/pggt3

Witam ponownie.

Nie chcę narzekać ze dalej nie dostałem wyplate a powinno juz byc dzisiaj przelew, rozumiem ze Dawid ma pogrzeb jutro i jest zajety ale dalej wierze ze dostanę 1 wyplate od niego.

Pozdrawiam, Kamil.


RE: Rhaegar typuje! - badii - 07-10-2013 13:42

Wy to naprawdę narzekacie
nie dość, że gość daje Wam zarobić, to jeszcze macie kupę w majtach...
zastanawia mnie, czy gdyby ktoś od Was z rodziny odszedł to skupilibyście się na typowaniu czy na przygotowaniu pogrzebu i wszystkich spraw z tym związanych?
wydaje mi się, że jednak to drugie.
po co się tak spinacie, sam mówił, że jechał ostatnio 12h do tej już niestety byłej bliskiej osoby, więc dajcie mu trochę czasu wolnego.
każdy który marudzi to od razu z góry powinien -5% dostać do kolejnej inwestycji...
rozumiem obawy o wasze pieniądze, ale on nie jest no-liferem, nie musi wam mówić co robi i o której i też potrzebuje trochę czasu dla siebie.


wrzuccie na luzz wreszcie.


RE: Rhaegar typuje! - diabloo07 - 07-10-2013 13:46

@[badii] zrozum, że ludziom chodzi o to, że przelewy były wysłane w sobotę, a ich nie dostali. U mnie termin mija dziś, wypłacam na Skrill, Rhaegar pisał w sobotę, że nie będzie problemu z dotrzymaniem terminu, mimo to napisałem mu, że wiem, jak się czuje i mogę poczekać kilka dni, jeśli nie ma teraz głowy do typowania jak wcześniej, bo to zrozumiałe. Wczoraj napisał, że wypłaci mi jak otrzyma wypłatę z Unibetu, na którą czeka od soboty, więc cierpliwie czekam, ale rozumiem nerwy innych.


RE: Rhaegar typuje! - macgates - 07-10-2013 13:49

(07-10-2013 13:42)badii napisał(a):  Wy to naprawdę narzekacie
nie dość, że gość daje Wam zarobić, to jeszcze macie kupę w majtach...
zastanawia mnie, czy gdyby ktoś od Was z rodziny odszedł to skupilibyście się na typowaniu czy na przygotowaniu pogrzebu i wszystkich spraw z tym związanych?
wydaje mi się, że jednak to drugie.
po co się tak spinacie, sam mówił, że jechał ostatnio 12h do tej już niestety byłej bliskiej osoby, więc dajcie mu trochę czasu wolnego.
każdy który marudzi to od razu z góry powinien -5% dostać do kolejnej inwestycji...
rozumiem obawy o wasze pieniądze, ale on nie jest no-liferem, nie musi wam mówić co robi i o której i też potrzebuje trochę czasu dla siebie.


wrzuccie na luzz wreszcie.

Całkowicie masz racje zgadzam się z Tobą, najblizsza rodzina jest najwazniejsza niz gra ani komputer. Poczekamy jak odpisze bedzie jasniej.


RE: Rhaegar typuje! - Melex - 07-10-2013 13:52

badii, Ty chyba nie wierzysz w to co piszesz..

WYSŁANE pieniądze w sobote POWINNY BYĆ juz na kontach. Co innego byłoby gdyby miał dziś je zacząć wysyłać.


RE: Rhaegar typuje! - chladek317 - 07-10-2013 13:59

lol xD
nie wierze w ludzie to co czytam, czy do was tak mało dociera?