Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rhaegar typuje! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Rhaegar typuje! (/Temat-Rhaegar-typuje-75843)



RE: Rhaegar typuje! - Traw3k - 03-10-2013 21:02

Dostałem informację o śmierci bardzo bliskiej Dawidowi (Rhaegar'owi) osoby. Przekazuję, że przelewy przesuną się do co najmniej niedzieli/poniedziałku.

A już ode mnie - do tych wszystkich, którzy nie są w stanie wytrzymać godziny (a co dopiero kilku) bez odpowiedzi Dawida, jak i tych którzy zaczynają rzucać bezpodstawne oskarżenia uderzające w uczciwość Kolegi, powiązania z innymi oszustami z forum etc.

Przestańcie zachowywać się jak wygłodniałe hieny! Trochę wdzięczności, bo zamiast podziękowań widać tylko falę niezadowolenia, że Dawid spóźnia się z odpowiedzią, albo wysłał pieniądze dzień później, niż miał.
Działalność kolegi jest bliższa organizacji charytatywnej, niż jakiemuś programowi inwestycyjnemu żądnemu waszych pieniędzy.

Najwięcej krzyku oczywiście jest od osób, które przelewają do Dawida kwoty rzędu 50-100 zł - jeszcze pewnie wzięte od matki/ojca. facepalm

Apeluję o powściągliwość języka co niektórych i cierpliwość, bo Dawid nie jest maszyną do produkowania pieniędzy jak niektórzy myślą - a jedynie człowiekiem, który chce pomóc mając z tego niewielkie profity.


RE: Rhaegar typuje! - PremAccHack - 03-10-2013 21:03

^^ Jakbyście ruszyli główką to sami byście wygrywali pokaźne sumki Lol


RE: Rhaegar typuje! - badii - 03-10-2013 21:05

@Traw3k
gratulacje, ktoś miał odwagę to powiedzieć.
prędzej czy później sam coś takiego bym napisał...
macie dowody, że gościu jest wporzo to Wy też bądźcie wporzo i zachowujcie się normalnie...


Dawid, wyrazy współczucia [*]...


RE: Rhaegar typuje! - Optimist - 03-10-2013 21:16

Wdzięczność i cierpliwość, oraz wyrozumiałość, tego brakuje.
Popracujmy nad tym i wszystko będzie w porządku.
I ogólnie, jak Traw3k pisze... Rhaegar - też człowiek!


RE: Rhaegar typuje! - Rhaegar - 04-10-2013 07:33

Tak jak Łukasz napisał, zmarła bardzo bliska mi osoba, jedyna z rodziny, z którą utrzymywałem kontakt. Sam dojazd to około 12 godzin w związku z tym wypłaty przesuną się o kilka dni.

@emcia, pw to chyba do siebie wysyłałaś bo nic nie mam od Ciebie


RE: Rhaegar typuje! - malpa2 - 04-10-2013 08:42

W takim razie naturalne jest że poczekamy i nikt normalny nie będzie Ci robił z tego powodu problemów.


RE: Rhaegar typuje! - damianus627 - 04-10-2013 09:13

No to w takiej sytuacji wiadomo że poczekamy i dobrze że poinformowałeś o tym bo by zaraz gimbaza płakała że się nie odzywasz.


RE: Rhaegar typuje! - CreepyUploader - 04-10-2013 11:04

A SCAM! ZŁODZIEJ ! DAWAJ PIENIĄDZE !


@Nie no joke, poczekamy, pieniądze nie uciekną Smile

Edit: Tak bo głupi żart dałem to już zaraz hejt i warn Smile Przepraszam i żałuje Sad


RE: Rhaegar typuje! - damiansangret - 04-10-2013 12:17

Ale jesteś zabawny, naprawdę...


RE: Rhaegar typuje! - Traw3k - 04-10-2013 12:21

@[CreepyUploader],

te słowa są naprawdę nie na miejscu...