Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rhaegar typuje! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Rhaegar typuje! (/Temat-Rhaegar-typuje-75843)



Rhaegar typuje! - Rhaegar - 04-09-2013 15:59

[Obrazek: 8_mies_lokata_dyn.png]

Szukasz sposobu na pomnożenie swoich oszczędności? Skorzystaj z najlepszej lokaty, której nie oferuję żaden bank w tak krótkim czasie!


Bukmacherką zajmuję sie już od 9 lat. Wiele widziałem, wiele przeżyłem, wiele wygrałem i wiele przegrałem. Nauczony doświadczeniem staram się grać rozważniej. Często gram single i duble, rzadziej kupony z większą ilością zdarzeń.
Specjalizuję się w tenisie i piłce nożnej. Lubię a wręcz preferuję grę na live ponieważ można wtedy zobaczyć na co stać daną drużynę/zawodnika w danym dniu/spotkaniu. Można też upolować wysoki kurs.

Odnośnie oferty mam do zaoferowania dla nowych inwestorów "lokatę" na
95%, a dla stałych inwestorów 145% od inwestycji. Jest to suma po odtrąceniu należnego mi procentu.

Wypłata inwestycji: 3-4 dni na Skrill, 4-5 dni roboczych na konto bankowe.



RE: Rhaegar typuje! - sebens - 04-09-2013 16:12

Powodzenia życzę i dużych wygranych Wink


RE: Rhaegar typuje! - Limitless - 04-09-2013 16:30

Także życzę powodzenia Wink Było już tu paru , którzy "typowali" po 6lat i po jednym podanym przegranym typie znikali.


RE: Rhaegar typuje! - Rhaegar - 04-09-2013 16:37

dzięki albo może i lepiej powiedzieć nie dziękuję by nie zapeszyć Big Grin

postaram się w miarę regularnie wrzucać swoje typy choć wiadomo, że nie zawsze można Smile


RE: Rhaegar typuje! - sebens - 04-09-2013 16:51

jak możesz obstawić to i możesz wrzucić ;D


RE: Rhaegar typuje! - Limitless - 04-09-2013 16:53

Chciałem się jeszcze spytać , ile średnio wyciągasz na msc z bukchmaterki?


RE: Rhaegar typuje! - Rhaegar - 04-09-2013 17:00

@sebens

no niby i tak Tongue ale czasami nie ma czasu na napisanie analizy.

@Limitless

nie wiem, nie robiłem takiego bilansu ale bywają lepsze i gorsze miesiące. Niech będzie, że tu w temacie taki bilansik będę robić


RE: Rhaegar typuje! - sebens - 04-09-2013 17:05

Bywa, że wychodzisz na minusie czy raczej nie? po prostu jak nie ma czasu na analizę to wrzuć typ, a potem się okaże czy miałeś rację Wink ja zawsze nie mam szczęścia, zawsze mi coś idzie nie tak, przed wczoraj zrobiłem z 50zł 200, a już wczoraj wszystko przegrałem, taki chyba już mój los;D


RE: Rhaegar typuje! - Rhaegar - 04-09-2013 17:32

jakbym powiedział, że jestem ciągle na plusie to bym skłamał. To zależy od wielu czynników. Od ilości rozgrywanych turniejów jeżeli chodzi o tenis i od tego czy sezon w pełni przy piłce nożnej. Staram się to wszystko kontrolować i dobierać odpowiednią do tego stawkę ale generalnie jak jest minus to nie taki bym z tego powodu rozpaczał tj rzędu kilku-kilkunastu tysięcy złotych


RE: Rhaegar typuje! - Rhaegar - 04-09-2013 17:35

skłaniałbym się ku Pennetcie z Vinci, przed meczem nie zagrałem ale złapałem po kursie 2.05. Teraz już jest mniejszy ale można próbować. Stawka 100zł