Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
katalogowanie a pozycja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: katalogowanie a pozycja (/Temat-katalogowanie-a-pozycja-75840)



katalogowanie a pozycja - Delikarolz - 04-09-2013 15:42

czesc, katalogowalem przez ponad 2 tygodnie po 15 katalogow dziennie i z 50 zwiekszyla mi sie liczba backlinkow do 80, ale jak sie to ma do pozycji w google? bo w ogole mi sie nei polepszyla
to znaczy ze mam znalezc backlinki z wiekszym PR czy po prostu 80 backlinkow to jest malo?


RE: katalogowanie a pozycja - MixKosa - 04-09-2013 16:15

Musisz zdobywać back-linki te mocne, średnie, i te z mniejsza mocą nie wolno dawać za dożo back linków mocnych bo można wyłapać filtr za spam, zdobywaj dziennie po dziesięć linków większość od razu nie będzie w indeksie Google co nie oznacza żeby walić po sto dziennie to za to tez idzie filtr, musisz sobie zróżnicować trochę dobrych trochę tych mniej wartościowych musi być naturalność oraz linki dofollow to tez co dają moc pozycjonowania twojego linku a nofollow to te co nie dają ci mocy ale masz link prowadzący do twojego bloga ale to tez nie oznacza ze jak są linki nofollow to na wale sobie ich ze dwieście i nic mi się nie stanie.