Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wykonywanie zadań za punkty zagraniczne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wykonywanie zadań za punkty zagraniczne (/Temat-Wykonywanie-zadan-za-punkty-zagraniczne-75821)

Strony: 1 2


Wykonywanie zadań za punkty zagraniczne - juscik - 04-09-2013 10:20

Witam. Szukam serwisu w którym mógłbym zlecić wykonanie danego zadania za punkty/pieniądze jak to działa np. w PayTask. Czy znacie coś popularnego, ale koniecznie z zagranicy?


Odp: Wykonywanie zadań za punkty zagraniczne - Dziubek96 - 04-09-2013 11:56

Dużo jest tego. Wystarczy użyć przycisku szukaj.

Wydrukowane z mojego WT19i


RE: Wykonywanie zadań za punkty zagraniczne - juscik - 04-09-2013 13:50

(04-09-2013 11:56)Dziubek96 napisał(a):  Dużo jest tego. Wystarczy użyć przycisku szukaj.

Wydrukowane z mojego WT19i

Szukałem, ale nic konkretnego. Piszę, ponieważ szukam czegoś zaufanego, gdzie jest też sporo ludzi. Jeżeli znasz odpowiedź to po prostu wskaż mi ją, pisząc szukaj każdej osobie która coś poszukuje na forum tworzysz jedynie spirale zamieszania na forum (dajmy na to kiedy osoba z zewnątrz trafia na temat).


RE: Wykonywanie zadań za punkty zagraniczne - prymul1 - 04-09-2013 13:52

Jedyny jaki znam, ale to z zagranicy to microworkers.com


Odp: Wykonywanie zadań za punkty zagraniczne - Dziubek96 - 04-09-2013 14:06

Przepraszam, ale jakbyś napisał że obszukałeś forum to możemy inaczej pogadać ;d. Ale panowie robimy tak ten kto nie ma się nie wypowiada a ten kto więc poda i tyle ewentualnie może ktoś jeszcze ocenić. Bo już się robi offtopic...

Wydrukowane z mojego WT19i


RE: Wykonywanie zadań za punkty zagraniczne - Stworkowaty - 04-09-2013 15:16

Dziubek, sam zrobiłeś offtopic ale dobra...

microworkers.com polecam, z tego co wiem jeszcze wypłaca.


RE: Wykonywanie zadań za punkty zagraniczne - KoEj - 04-09-2013 15:29

Polecam NedrBux.com

Jeżeli możesz zarejestruj się z tego linku [REF]
Czysty link


RE: Wykonywanie zadań za punkty zagraniczne - hertia - 04-09-2013 15:53

Te microworkers.com to nie jest scam czasami bo jest taki podobny serwis do nich ale to scam do łapania earnerów pod ppa;/


RE: Wykonywanie zadań za punkty zagraniczne - juscik - 27-09-2013 14:01

Coś jeszcze znacie? Smile


RE: Wykonywanie zadań za punkty zagraniczne - juscik - 22-11-2013 07:30

Pozwolę sobie odświeżyć temat. Zależy mi na tego typu serwisach, abym mógł płacić użytkownikom za zadania.