Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Na czym zarabiacie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Na czym zarabiacie? (/Temat-Na-czym-zarabiacie-75809)

Strony: 1 2


Na czym zarabiacie? - beRRo - 03-09-2013 21:45

Witam,

Chciałbym wiedzieć jakie są najbardziej opłacalne sieci afiliacyjne? gdzie są dobre stawki cpc, cpm. I czy są wypłacalni. Korzystam z pp.freebiz.pl lecz, to tylko reklamy z potwierdzeniem numeru tel.
Czekam na wasze odp. gdzie dobrze założyć konto. Dodam ze moja strona jest powiazana z tematyka muzyki, rozrywki.


RE: Na czym zarabiacie? - milo - 25-09-2013 12:16

Przeciez w tym dziale masz to wszystko... Wystarczy przeglądnąć kilka tematów.


RE: Na czym zarabiacie? - mistrzseo - 25-09-2013 12:34

jesli zarobki cpm to ja zarabiam w cpm24.pl srednio 180zł na miecha
afiliacje to np. novem


RE: Na czym zarabiacie? - messi - 03-10-2013 20:17

Takich sieci jest mnóstwo, wystarczy tylko wybrać odpowiednie pod swoją stronę. Fajną rzeczą jest to, że w sieciach afiliacyjnych, możesz promować kilka produktów na raz i prowizje są łączone, także w każdym miesiącu można bardzo łatwo osiągnąć minimalny próg wypłaty. Warto się tym zainteresować.
Pozdrawiam
Jak zarabiać kasę


RE: Na czym zarabiacie? - plem - 03-10-2013 21:08

novem raczej odradzam , kiepska walidacja

pamiętaj że prawie w każdej agencji afiliacyjnej czekasz tygodniami / miesiącami na kase


RE: Na czym zarabiacie? - volumen - 03-10-2013 21:16

Oczywiście w tego typu aktywności na zarobki trzeba poczekać jednak w większości przypadków rosną one z miesiąca na miesiąc. Najtrudniejsze są początki, ponieważ wymagają zaangażowania i wytrwałości pomimo niezbyt zauważalnych efektów. Jednak bez pracy nie ma kołaczy i trzeba być cierpliwym. Osobiście działam w programie partnerskim eBroker. Zarobki przyszły po 2 miesiącach i stale rosną. Za rejestrację każdy partner otrzymuje 50zł.


RE: Na czym zarabiacie? - Pixel25 - 04-10-2013 07:17

Faktycznie ja na Noviem'ie jest już kilka lat i nieraz na wypłatę czekałem 21 dni (bo tyle mają w regulaminie) ale zdarzały się wypłaty po 2-3 dniach, wiec niewiem od czego to zależy.
Ogólnie to dużo leadów odrzucają, jak ich partnerzy tego nie potwierdzą, więc jeżeli widnieje nam kwota za leady np. 1000zł to nie zdziw się jak po weryfikacji będzie z tego 50zł Smile


RE: Na czym zarabiacie? - czainik111 - 11-10-2013 11:15

Najlepiej korzystać z prawdzonych programów partnerskich.
Poczytaj poprzeglądaj forum.
Znajdziesz inforamcje, gdzie ludziki chwalą się ile do tej pory zarobili.

A możliwości są ogromne


RE: Na czym zarabiacie? - volumen - 13-10-2013 21:29

Zgadzam się z poprzednikiem. Warto zasięgnąć informacji u osób, które działają w programach partnerskich, ponieważ jeśli podejmować jakąś współpracę to wyłącznie w sprawdzonym programie oraz z osobą, która udzieli pomocy w początkowej fazie działania. Osobiście również zajmuje się programami partnerskimi z dziedziny finansowej i wiem jakie to ważne dla początkujących, których chętnie wprowadzam w ten sposób zarabiania.


RE: Na czym zarabiacie? - czainik111 - 16-10-2013 15:49

Dobre stawki masz w programie, który jest w stopce