Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
IMGBabes - Zarabiaj za wyśietlanie twoich obrazków, $7 CPM + 10% z refów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: IMGBabes - Zarabiaj za wyśietlanie twoich obrazków, $7 CPM + 10% z refów (/Temat-IMGBabes-Zarabiaj-za-wysietlanie-twoich-obrazkow-7-CPM-10-z-refow-75786)



IMGBabes - Zarabiaj za wyśietlanie twoich obrazków, $7 CPM + 10% z refów - marcinex1232 - 03-09-2013 16:43

IMGBabes to najlepiej płacący hosting obrazków w sieci.

Za 1,000 wyświetleń dostajemy:

A $7.00 B $1.10 C $0.40 D $0.10

A- United States, United Kingdom, Canada, Australia.
B- Austria, Belgium, Denmark, Finland, France, Germany, Greece, Ireland, Italy, Luxembourg, Netherlands, New Zealand, Norway, Spain, Sweden, Switzerland.
C- Argentina, Cyprus, Czech Republic, Estonia, Hungary, Israel, Japan, Latvia, Lithuania, Mexico, Poland, Portugal, Russia, Slovakia.
D- All Others.
(nie chciało mi się tego tłumaczyć bo i tak w podstawówce uczą już nazw krwjów po angielsku)

Min. do wypłaty to 5$.
10 % z refów

Nie można w surfy tego wrzucać.

[Obrazek: 5220eb1e60910.png]

Ref: http://www.imgbabes.com/free920.html
Non ref: http://www.imgbabes.com/

Nie moja wypłata. Jak będzie działał mi pewien sposób to napiszę jak z tego łatwo wyciągnąć koło 4 $ dziennie, ale liczba miejsc ograniczona. Jutro wam napiszę czy działa i dam gg.


RE: IMGBabes - Zarabiaj za wyśietlanie twoich obrazków, $7 CPM + 10% z refów - kalutor - 10-09-2013 22:21

Proponuję odpuścić ten serwis, gdyż nie wypłaca. Po uzbieraniu wymaganego minimum i zleceniu wypłaty, pojawiła się informacja, iż nie mam wymaganego minimum... Mimo to, zleciłem kontrolnie wypłatę, zlecenie zostało zaakceptowane i... cisza. Chciałem skrobnąć do supportu małe zapytanko o co kaman, ale próba logowania do serwisu spełzła na niczym. Dodam, że linki promowałem jak w jak najbardziej uczciwy sposób. Z mojej strony - odradzam.


RE: IMGBabes - Zarabiaj za wyśietlanie twoich obrazków, $7 CPM + 10% z refów - Workis - 15-09-2013 13:29

@kaulutor,
napisz do supportu czy cos,
bo ja juz kilka wyplat z tego serwisu dostalem.
Ogolem w tematyce uploadu zdjec bardzo dobry serwis.
Z jednego bloga na imgdino wyciagalem po np. 0,1$ dziennie na imgbabes leci 0,3-0,5$.
Albo ma jakas dobra konwersje, albo dobry przelicznik, albo dobre stawki, albo wszystko razem, bo na prawde wychodzi dobrze.

pozdrawiam


RE: IMGBabes - Zarabiaj za wyśietlanie twoich obrazków, $7 CPM + 10% z refów - kalutor - 15-09-2013 15:02

Workis, nie mogę napisać do supportu, gdyż moje konto z niewiadomych przyczyn zostało usunięte... Szkoda, bo minimum do wypłaty uzbierałem bardzo szybko, z zachowaniem wszelkich zasad regulaminu...


RE: IMGBabes - Zarabiaj za wyśietlanie twoich obrazków, $7 CPM + 10% z refów - Takeo - 15-09-2013 15:59

Ten serwis akceptuje tylko obrazki adult, może dlatego