Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
info-miasta24.pl - Pytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: info-miasta24.pl - Pytanie (/Temat-info-miasta24-pl-Pytanie-75782)



info-miasta24.pl - Pytanie - mm25s1 - 03-09-2013 16:13

Ostatnio na fb aż roi się od spamu ze strony info.miasta24.pl
Otóż strona działa na zasadzie że publikuje "tragiczny wypadek" z twojego miasta (osoby które chcą to obejrzeć muszą wpisać nazwę swojego miasta, a później program rozsyła ten spam po ich tablicach z "tragicznym wypadkiem" z jego miasta). Po naciśnięciu na film strona udająca youtube informuje nas iż serwery są przeciążone i trzeba wysłać sms w celu weryfikacji...
[Obrazek: be01e4018bf65a01d6f375e55bfa2e45,62,37.jpg]
Mniej więcej tak to wygląda.
Teraz rodzi się moje pytanie czy jest to serwis jak easysub? Czy ktoś po prostu działa na własną rękę? Ponieważ widząc po ilości "baranów" choćby wśród moich znajomych którzy dali się na to nabrać widzę w tym żyłę złota Jerk2


RE: info-miasta24.pl - Pytanie - daniel42na - 03-09-2013 16:17

Wygląda na "własną rękę".
To że ktoś ma to na tablicy niekoniecznie oznacza że dał się nabrac Tongue


RE: info-miasta24.pl - Pytanie - Boguśś - 03-09-2013 17:22

taa widziałem to ostatnio. mój ojciec chciał tam eas wysłac, ale go powstrzymałem Big Grin


RE: info-miasta24.pl - Pytanie - hertia - 03-09-2013 19:00

To genialne niezła social technika;p