Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dukacik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dukacik (/Temat-Dukacik-75743)



Dukacik - wichura00 - 02-09-2013 17:40

Witam na początku chciałbym wam powiedzieć ze temat już był ale ja chciałbym wam go bardziej przybliżyć...
Zacznijmy od tego że podam sceny MOICH wypłat:

[attachment=2081]

oraz trochę mniejsza:

[attachment=2082]

[attachment=2083]

Jak widać z moich wypłat strona jest w 100% wypłacalna...
Zarabiamy poprzez:
-płatne kliki ( za re kliki dostajemy największą stawkę )
-tanie kliki ( jak sama nazwa wskazuje te kliki mają najmniejszą stawkę )
-autosurf ( tego opisywać nie muszę )
-płatne maile(...)
-płatne pobieranie ( pobieramy plik z kodem który należy wpisać na stronie )
-płatne pytania ( jak dobrze odpowiemy to dostajemy kasę )
-kości ( gra w kości jak wygramy to kasa nasza Big Grin)
Nowością na stronie jest nowa szata graficzna, aukcje oraz czat ( można poczatować z adminem ).
Moim sprawdzonym sposobem są poleceni sami dużo nie zdziałamy ale razem możemy bardzo dużo...
Ref link do strony : http://dukacik.com/pages/index.php?refid=trebron00
czysty: dukacik.com
zapraszam z mojego refa bo jak wspomniałem razem możemy dużo
Jak będą pytania to pisać a odpowiem, mam nadzieje ze pomoglem


RE: Dukacik - tomazzi - 02-09-2013 17:43

dubel to raz
dwa brak czystego linku


RE: Dukacik - wichura00 - 02-09-2013 18:19

Jest czysty przyjrzyj sie. Jest reflink a pod min czysty: dukacik.com. Wiec nie zgadzam sie sie z twoja opinia. Napisales ze dubel ale jak byś sie przypatrzal to byś widzial ze napisalem na początku ze temat juz byl ale ja chcem go bardziej przybliżyć (a przy okazji odświeżyć )


RE: Dukacik - tomazzi - 02-09-2013 18:35

(02-09-2013 18:19)wichura00 napisał(a):  Jest czysty przyjrzyj sie. Jest reflink a pod min czysty: dukacik.com. Wiec nie zgadzam sie sie z twoja opinia. Napisales ze dubel ale jak byś sie przypatrzal to byś widzial ze napisalem na początku ze temat juz byl ale ja chcem go bardziej przybliżyć (a przy okazji odświeżyć )

czysty nie jest klikalny, więc nie ma czystego linku a według regulaminu forum ma być klikalny a taki nie jest więc odsyłam do czytania regulaminu ze zrozumieniem i popatrzeniu jeszcze raz czy twój czysty jest taki jak być powinien

od tego jest temat pierwszy by w nim pisać, a nie zakładać dubel, z resztą na ten temat decyzję czy poleci do kosza podejmie ekipa ale na 99% tam trafi bo tam jest miejsce każdego dubla


Dukacik - Magnus - 02-09-2013 20:07

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.