Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Uwaga na Mzt12 !!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Uwaga na Mzt12 !!! (/Temat-Uwaga-na-Mzt12-75716)



Uwaga na Mzt12 !!! - mclain - 02-09-2013 10:22

Mzt12 dostał ode mnie zlecenie zebrania mi maili firmowych pewnej grupy firm, miało być 500, przysłał około 20. Zapłaciłem zaliczkę, ponad połowę (miał być gratis), teraz nie odpisuje, bo ma zapełnioną skrzynkę.

Jeśli macie z nim jakikolwiek kontakt, to bardzo proszę o poinformowanie go, aby wyczyścił sobie skrzynkę.

Ma ktoś jego maila lub gg?
- - - -
Ta wiadomość nie jest przejawem żadnej niechęci czy nienawiści. Nie znam tego użytkownika prywatnie i jak tylko wykona to na co się umówiliśmy, jestem skłonny usunąć ten post.


RE: Uwaga na Mzt12 !!! - marcel_kk - 02-09-2013 10:57

@Mzt12 ostatnia wizyta: 08-29-2013 05:38 PM
Poczekaj jak sie pojawi, wtedy bedzie wiadomo co z tego wynikło.


RE: Uwaga na Mzt12 !!! - Boguśś - 02-09-2013 21:04

Zacznijmy od tego czy sie pojawi wgl.

Btw jaka to kwota ?


RE: Uwaga na Mzt12 !!! - marcel_kk - 03-09-2013 08:27

(02-09-2013 21:04)Boguśś napisał(a):  Zacznijmy od tego czy sie pojawi wgl.

Btw jaka to kwota ?

Jego pojawienie się na forum to bardzo wątpliwa sprawa.
@Mzt12 ostatnia wizyta: 08-29-2013 05:38 PM


RE: Uwaga na Mzt12 !!! - Zły_Szeląg - 03-09-2013 08:52

Mzt12 odpowiedział w moi wątku gdzie poszukiwałem 3 tys fanów. Zaoferował, że zrobi to za 30 zł. Zapłaciłem z góry, bo nie jest to jakaś wielka suma. Trochę mojej w tym winy, bo strony, na które miał pozyskać wysłałem mu dopiero dwa dni po. Od tego czasu nie było go na forum. Moje PW na szczęście doszły więc sprawa wyjaśni się jak wróci.


RE: Uwaga na Mzt12 !!! - mclain - 03-09-2013 17:56

Kwota nie duża, ale tu nie chodzi o pieniądze, a o czas. Mzt12 występuje teraz pod innymi nickami, ale nie obchodzi mnie to. Mam jego dane, mógłbym się z tym uganiać, ale mam to gdzieś. Podesłał mi wykonanie zlecenia z innego konta, niestety to co przysłał do niczego się nie nadaje.
Uważam, że to forum powinno mieć zabezpieczenie dla nowych użytkowników, aby nie mogli oglądać ofert i się do nich zgłaszać, bo teraz taki Mzt założy kolejne i kolejne konta.

Z całym szacunkiem chłopaku, ale olałeś mnie, wykonałeś manianę i nie odpisujesz na maile. Tak jak mówię - kasa z tego żadna, ale liczy się jakieś zaangażowanie, honor czy coś takiego.


RE: Uwaga na Mzt12 !!! - Boguśś - 03-09-2013 21:07

Chlopie.. Masz jego dane idz go zglos.. Niech gimbaza nie czuje sie bezkarna...

Wyslane z tel


Odp: Uwaga na Mzt12 !!! - Dziubek96 - 03-09-2013 21:11

Z takimi trzeba krótko, jak z kobietą. Zarobiłeś pieniądze czas je odzyskać !

Wydrukowane z mojego WT19i