Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zero ruchu po zmianie motywu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: Zero ruchu po zmianie motywu (/Temat-Zero-ruchu-po-zmianie-motywu-75709)

Strony: 1 2


RE: Zero ruchu po zmianie motywu - comanche - 02-09-2013 11:59

dlaczego miesiac przerwy? zle podejscieWink jest youtube, jest dailymotion, jak tam sie wypromujesz to mozesz miec 1 miejsce w googlachWink


RE: Zero ruchu po zmianie motywu - MixKosa - 02-09-2013 12:04

Wbijaj na YT nagrywaj filmy i promuj swój blog samym Google nie zarobisz kokosów trzeba się reklamować w znaczeniu blog reklamować tzw. swoje nisze.


RE: Zero ruchu po zmianie motywu - szikaka245 - 02-09-2013 12:08

Hmm to chyba tak zrobie Tongue troche pkt mi się uzbierało na enchanceviews to może przyszedł czas je wykorzystac Tongue Nadal jestem ciekaw za co mogłem dostać ten filtr, kopiowałem tylko do wpisów opis gierki, co chyba wiekszosc ludzi robi, no i raz zapingowalem strone glowna, moze dlatego, wczesniej tego nie robilem. Wczesniej to nic nie robilem odnosnie promowania, a teraz jak czlowiek chcial troche sie wypromowac to odrazu ban Tongue


RE: Zero ruchu po zmianie motywu - hertia - 02-09-2013 12:18

Przeskanuj szablon czy nie ma tam jakiegoś syfu no i sprawdź czy do narzędzi webmaster dochodzi mapa strony.


RE: Zero ruchu po zmianie motywu - MixKosa - 02-09-2013 12:30

(02-09-2013 12:08)szikaka245 napisał(a):  Hmm to chyba tak zrobie Tongue troche pkt mi się uzbierało na enchanceviews to może przyszedł czas je wykorzystac Tongue Nadal jestem ciekaw za co mogłem dostać ten filtr, kopiowałem tylko do wpisów opis gierki, co chyba wiekszosc ludzi robi, no i raz zapingowalem strone glowna, moze dlatego, wczesniej tego nie robilem. Wczesniej to nic nie robilem odnosnie promowania, a teraz jak czlowiek chcial troche sie wypromowac to odrazu ban Tongue

Pingwin od Google sprawdza wszystko co jest na blogu a w szczególności treść jego jeśli jest skopiowana to już jest po zamiatane wszystko.


RE: Zero ruchu po zmianie motywu - szikaka245 - 02-09-2013 12:50

Hmm czyli co, trzeba by usunac wszystko i od nowa, pomoglo by ? Bo juz nie wiem co mam robic, zgłupiałem teraz :/ Zmienilem motyw na ten co mialem po ustawialem wszystko jak wczesniej lacznie z wtyczkami itd i cos sie zaczelo dziac 10UU Smile i to tak jak nalezy bo do konkretnego wpisu a nie na strone główną


RE: Zero ruchu po zmianie motywu - MixKosa - 02-09-2013 13:12

Po usuwaj to co skopiowałeś i napisz od siebie opis tej niszy co masz na blogu bo jest możliwość taka że wrócisz na pozycję to co byłeś bez zmiany treści ale za kilka dni miesięcy będzie powtórka z rozrywki i znowu będziesz na dnie.

Masz tu poradnik jak wyjść z filtra: http://blog.performancemedia.pl/seo/filtr-google%E2%80%93jak-go-rozpoznac-i-jak-z-niego-wyjsc


RE: Zero ruchu po zmianie motywu - CreepyUploader - 02-09-2013 19:32

(02-09-2013 13:12)MixKosa napisał(a):  Po usuwaj to co skopiowałeś i napisz od siebie opis tej niszy co masz na blogu bo jest możliwość taka że wrócisz na pozycję to co byłeś bez zmiany treści ale za kilka dni miesięcy będzie powtórka z rozrywki i znowu będziesz na dnie.

Masz tu poradnik jak wyjść z filtra: http://blog.performancemedia.pl/seo/filtr-google%E2%80%93jak-go-rozpoznac-i-jak-z-niego-wyjsc



Albo po prostu niech pozmienia kolejność tekstu, szkoda by kasowaćSmile Niech pomiesza ten tekst i tyle :]


RE: Zero ruchu po zmianie motywu - MixKosa - 02-09-2013 20:04

No to też można ale najważniejsza jest zmiana na blogu ze złego prowadzenia na dobre kopiowanie nie służy nikomu a kara jest dotkliwa bardzo nie tylko ty się sparzyłeś ja tez i inni tez, nie którzy mówili ze ich nic nie dotknie pozycje maja git majonez dobra i nawet wzrosty wszystko jest do czasu jak pingwin od Google nie wejdzie na blog.


RE: Zero ruchu po zmianie motywu - vipper - 15-10-2013 21:21

Tak z ciekawości pozwól, że zapytam: jaki masz theme? (szamanowi pomogłem z konfiguracją seo pod szablonem), może i tobie bym pomógł.