Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zero ruchu po zmianie motywu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: Zero ruchu po zmianie motywu (/Temat-Zero-ruchu-po-zmianie-motywu-75709)

Strony: 1 2


Zero ruchu po zmianie motywu - szikaka245 - 02-09-2013 08:15

Witam
Mam problem, zmieniłem na swoim blogu motyw i ze 100 odwiedzin dziennie(tak wiem mało Tongue) zamieniło się w 2 bądź 0. Gdy mój blog mial 2 dni było więcej wejść niż teraz. Zainstalowałem jeszcze wtyczki do SEO, dodałem pare nowych postów i od 3 dni zero, dodatkowo moja strona pojawia sie w google tylko po wpisaniu pełnego adresu. To może być wina motywu, zmienić na poprzedni? Co może być źle? Proszę o pomoc.


RE: Zero ruchu po zmianie motywu - MixKosa - 02-09-2013 09:20

Może dostałeś filtr od wujka Google Big Grin sprawdź w Narzędzia dla webmasterów - Google a czy treść bloga jest twoja czy wszystko kopiuj wklej?


RE: Zero ruchu po zmianie motywu - xyourneyx - 02-09-2013 09:33

Jeżeli patrzysz przez google analytics to na 100% jest to wina tego, że nie skopiowałeś skryptu analyticsa do kodu nowej templatki Smile
Jeśli przez statpressa to MixKosa może mieć rację.


RE: Zero ruchu po zmianie motywu - szikaka245 - 02-09-2013 09:35

A gdzie to dokładnie trzeba sprawdzic w narzediach webmasterów? Jestem kompletnie zielony, od niedawna w tym wszystkim siedze Tongue Hmm nie wszystko powiedzmy ze 1/3 postu jest kopiuj wklej. Kod skopiowany Smile wymieniłem też mapy strony nie wiem czy dobrze zrobiłem Tongue Może dać wam jakiegos screena jak to wygląda w narzedziach googla? Smile


RE: Zero ruchu po zmianie motywu - MixKosa - 02-09-2013 09:50

(02-09-2013 09:35)szikaka245 napisał(a):  A gdzie to dokładnie trzeba sprawdzic w narzediach webmasterów? Jestem kompletnie zielony, od niedawna w tym wszystkim siedze Tongue Hmm nie wszystko powiedzmy ze 1/3 postu jest kopiuj wklej. Kod skopiowany Smile wymieniłem też mapy strony nie wiem czy dobrze zrobiłem Tongue

Narzędzia dla webmasterów wpisz w Google zaloguj się potem kliknij dodaj witrynę wpisujesz adres, pobierasz plik ten co widzisz do pobrania i wklejasz go do głównego katalogu na hostingu i klikasz weryfikuj teraz to nie dostaniesz tej info bo nie wiem czy dostałeś filtr ręcznie czy to algorytm ale możesz to sprawdzić na przyszłość wchodząc jak już dodasz witrynę i ją zweryfikujesz ruch związany z wyszukiwaniem, działania ręczne i tam po wejściu pisze co zrobiłeś jak działasz jak nic nie robisz źle to dostaniesz info W witrynie nie znaleziono ręcznych działań przeciwspamowych. wymiana mapy to chyba dobry pomysł ale tylko wtedy jak nie zmieniasz układu.


RE: Zero ruchu po zmianie motywu - szikaka245 - 02-09-2013 10:40

To już zrobiłem gdy miałem wcześniejszy motyw itd, strona została zweryfikowana. Jest ta wiadomość o spamie taka jaką podałeś także filtra chyba nie ma Tongue. Dziwi mnie jedno jak jest podgląd mojej strony jest stary wygląd, nie wiem czy to tak powinno być? No i w "Błędy URL" mam 195 nie znaleziono, to chyba tak nie powinno być? I według wykresu jeszcze nie wszystkie URL mam zindeksowane, może trzeba jeszcze poczekać żeby był ruch? Nie wiem co mam robić :/ wrócić do starego motywu, czy odnowa cała stronke robic ?


RE: Zero ruchu po zmianie motywu - MixKosa - 02-09-2013 10:46

(02-09-2013 10:40)szikaka245 napisał(a):  To już zrobiłem gdy miałem wcześniejszy motyw itd, strona została zweryfikowana. Jest ta wiadomość o spamie taka jaką podałeś także filtra chyba nie ma Tongue. Dziwi mnie jedno jak jest podgląd mojej strony jest stary wygląd, nie wiem czy to tak powinno być? No i w "Błędy URL" mam 195 nie znaleziono, to chyba tak nie powinno być? I według wykresu jeszcze nie wszystkie URL mam zindeksowane, może trzeba jeszcze poczekać żeby był ruch? Nie wiem co mam robić :/ wrócić do starego motywu, czy odnowa cała stronke robic ?

Wg. Gogole webmaster to nie wpływa na pozycje bloga jeśli nie ma podstron zindeksowanych w Google indeksie to wg. mnie źle i trzeba zrobić przekierowanie na dział odpowiedni, co do filtra jeśli nie ma informacji o filtrze to znaczy że nie dostałeś ręcznego filtra tylko algorytmiczny został zastosowany dla ciebie prawdopodobnie za kopiowanie treści z blogów, witryn lub linkowanie generujące sztuczny ruch przez wymianę linkami.


RE: Zero ruchu po zmianie motywu - szikaka245 - 02-09-2013 10:51

Czyli co teraz ? Trzeba czekać czy robic nowa stronke? Smile


RE: Zero ruchu po zmianie motywu - MixKosa - 02-09-2013 11:43

Jeśli dziś dostałeś filtr to odczekaj dwa tygodnie lub miesiąc od razu nie wrócisz na pozycję ta co byłeś, pozycja stara będzie rosła stopniowo.


RE: Zero ruchu po zmianie motywu - szikaka245 - 02-09-2013 11:54

Ehh, a chiałem w tym miesiącu porządnie się zabrać za PPA, a tu psikus miesiąc przerwy... <załamka> No ale nic, dzięki za pomoc.