Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Barto - Dziennik Pracy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Barto - Dziennik Pracy (/Temat-Barto-Dziennik-Pracy-75708)

Strony: 1 2 3 4


RE: Barto - Dziennik Pracy - barto - 27-09-2013 16:48

Lamerskie pytanie... ale jak sprawdzić skąd są wejścia w wordpressie ? Big Grin


RE: Barto - Dziennik Pracy - vankosiara - 27-09-2013 16:55

Musisz mieć plugin do tego.
Wtyczka Google Analitycs, polecam.
EW. możesz użyć StatPress'a ale on dużo pobiera pamięci.


RE: Barto - Dziennik Pracy - barto - 28-09-2013 20:31

dziękuje bardzo vankosiara, wybrałem statpressa i ma mnóstwo fajnych informacji ! Big Grin
Co do wcześniejszego pytania, tak wpadaja mi wejścia z googla, jednak wiekszość to narazie YT i w dużej mierze to głównie moja strone odwiedzaja roboty Tongue


RE: Barto - Dziennik Pracy - barto - 29-09-2013 00:19

Rozdział 2
dzień : dziewiąty i dziesiąty


PPA

■ Dodanie 9 backlinków w GSA PR 1-5 + PING
■ Zbieranie punktów na likesasap i SYV
■ Dodanie po 30-50 likeow do 3 filmikow na YT
■ Dodanie paru komentarzy na blogu.
■ Dodanie 2 postów na bloga
■ Katalogowanie strony,
■ Promowanie bloga,
■ Dodanie paru poprawek na bloga, i jego uwiarygodnienie.
■ Wykonanie przekierowanie 301 ze starego bloga na blogspocie Tongue
■ Odgrzebanie drugiego bloga, od teraz zamierzam ciągnąć 2 blogi zobacze jak mi wyjdzie Wink

Facebook

■ Dodanie 3 wpisów,
■ Dodanie paru komentarzy,
■ Promocja FP,

PROJEKT POD CPA

Projekt narazie stoi w miejscu, brak hajsu na serwer i domene. Jak tylko odłoże te paredziesiąt zł, od razu ruszam ! Wink


Dzisiejsze zarobki 1,53 $ : )) Ilośc klików w download : 17 , ilośc UU 105 ., dobrze że rośnie !

GSA słabo dodaje backlinki, trzeba skołować scrapeboxa.
W najbliższym czasie musze znaleźć sposób na weryfikacje YT ponieważ, nie mogę założyć kont bez weryfikacji Angry
PS. Przesadziłem z 200 $ na wrzesień Xpokerface Przy pomyślnych wiatrach może osiągne 10 $... ale cóz początki są trudne ;P Mimo wszystko nie zniechecam się, jade dalej !

Vankosiara : dzięki Tobie bardzo, od cholery mi pomogłeś ! Wink Wisze Tobie piwo impreza


RE: Barto - Dziennik Pracy - diabloo07 - 29-09-2013 00:31

Polecam Ci usunąć statpress, gdyż wraz z upływem czasu będzie coraz więcej pamięci zajmował, przez co strona będzie coraz wolniej się ładowała. Używaj wtyczki Google Analytics, wklejasz tam tylko kod śledzenia i wszystkie statystyki sprawdzasz na ich stronie Wink


RE: Barto - Dziennik Pracy - barto - 29-09-2013 23:45

Rozdział 2
dzień : jedenasty


PPA

■ Dodanie 12 backlinków w GSA PR 1-5 + PING,
■ Wydanie punktów na troche likeow do filmikow yt,
■ Zebranie paru punktów w SYV,
■ Dodanie nowej niszy na bloga,
■ Dodanie strony do 10 katalogów seo,
■ Wgranie nowego szablonu,
■ Stworzenie nowego logo na strone,
■ Promocja bloga,
■ Dodanie nowego szablonu na drugi blog.

Facebook

■ Dodanie 2 wpisów,
■ Promocja FP,


Dzisiejsze zarobki 0,00 $ Ilośc klików w download : 12 , ilosc UU 74

Mija miesiąc od kiedy zarabiam w PPA, ostatnio siedze po 3-4 h i nie odpuszcze póki zarobki nie osiągną 20 $ dziennie ! Smile
Nie moge się poddać Wink
Mimo wszystko irytujący jest brak widoczny brak postępów...


RE: Barto - Dziennik Pracy - Noker112 - 30-09-2013 06:24

Ile masz uu z google dziennie ?


RE: Barto - Dziennik Pracy - barto - 03-10-2013 10:29

Około 5-10 wejść.
Rozpoczął się październik, czas więc na kolejny rozdział tej niekończącej się opowieści ;P
Krótkie podsumowanie września :
PPA : na 4-pak (zarobione 6,19$ nie wstawiam screena,są to tak duże zarobki że nawet nie warto) starczy ale do 200$ to w pi**e daleko
FanPage : Jak na 2 tygodnie, i poświecajac 3 minuty dziennie całkiem fajnie, 160 fanów Smile
Projekt pod CPA : Niemal wszystko zrobione, zostało kupno serwera i domeny Smile i załatwienie wrednego US Tongue


Rozdział 3
dzień : pierwszy i drugia


PPA

■ Dodanie 3 backlinków w GSA PR 1-5 + PING, gs ma fochy i nie dodaje -__-
■ Wydanie punktów na troche likeow do filmikow yt,
■ Zebranie paru punktów w SYV i likesasp czy jakos tak haha Tongue
■ Dodanie 2 nowych nisz na bloga,
■ Dodanie strony do 24 katalogów seo PR 4-8,
■ Promocja bloga,
■ Pingowanie i dodanie paru komentarzy.

Facebook

■ Dodanie 4 wpisów, po 2 dziennie
■ Promocja FP,


Ostatnie zarobki, 0 $, wejścia w bloga wachają się miedzy 35 a 115, kliki w download miedzy 8 a 17...

Mija ponad miesiąc a zarobki stoją w miejscu... Zaczynam się irytować, nie wiem co jest nie tak
dodaje codziennie 1-2 nowe wpisy, pinguje, promuje, spamuje, wszystkie filmy na YT są przynajmniej w top 5, niektóre wyżej jeden jest w top3... a zarobków nic.
Poza tym nie wiem czy jest sens wchodzić głębiej w YT... jak myślicie jest sens wrzucać filmiki na YT, a później dostać bana na konta ?






RE: Barto - Dziennik Pracy - barto - 13-10-2013 09:42

Kończę przygodę z PPA z kilku powodów.
1. pracuje i ogranicza to mój czas.
2. oszukiwaniem ludzi daleko nie zajedziesz, takie jest moje zdanie. Jak wpadnę na coś prawdziwego wtedy wróce do PPA.
3. mam pewien pomysł na zarobek w totalnie innej dziedzinie, zobaczymy w najbliższych 3-6 miesiącach czy wypali Smile
Zamykam


RE: Barto - Dziennik Pracy - Devil877 - 13-10-2013 13:45

Widzę że się poddałeś skoro kończysz z PPA . To nie są powody to wymówki . Odstaw YT zajmij się SEO . Nie warto się poddawać , ja może nie zarabiam jakichś kokosów dziennie odkąd wystartowałem na własnym hostingu i domenie ale jest w miarę ok