Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Barto - Dziennik Pracy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Barto - Dziennik Pracy (/Temat-Barto-Dziennik-Pracy-75708)

Strony: 1 2 3 4


Barto - Dziennik Pracy - barto - 01-09-2013 22:43

Siemka Wink
Początek września, czas ruszyć na poważnie z zarabianiem przez internet.
Do tej pory wyciągałem troche hajsu 200-400 zł miesiecznie z róznych programów partnerskich ect. Jednak postanowiłem skupić sie jedynie na 3 sposobach zarobku i z nich wyciskać dużo forsy, głównie zmusiła mnie do tego nieciekawa sytuacja finansowa.
Docelowo chce zarabiać takie kwoty w miesiącu aby nie chodzić do zwykłej pracy i móc utrzymać z tego rodzinę.

Cele na wrzesień :

* Zarobić do końca września na AC 200$
* Zakończyć dodatkowy projekt zarobkowy i wdrążyć go w życie.

Dzień 1 (tj od dzisiaj 1.09.2013) :
- Skończenie kwestii graficznej projektu
- Reaktywacja stronki pod AC
- Dodanie 1 posta pod na bloga

Na poważnie z zarabianiem bede startował od środy lub czwartku, tak się złożyło że teraz nie będę miałnawet chwili wolnego.


RE: Barto - Dziennik Pracy - Krzaker - 02-09-2013 10:03

Życzę powodzenia ! Smile


RE: Barto - Dziennik Pracy - barto - 08-09-2013 23:14

Troche się obsuneło ale wracam do działania !

Dzień 2 (tj od dzisiaj 08.09.2013) :
- Skończenie kwestii rejestracji w projekcie
- Znalezienie 8 nisz.
- Wykonanie 4 z nich.
- Rozwiazanie kwestii CPA pod projekt.
Jeśli ktoś moze podzielić się radami w kwestii pozycjonowania nie pogardzę ! Big Grin


RE: Barto - Dziennik Pracy - newcom - 09-09-2013 07:29

No, no ciekawe wyzwanie Smile Również życzę powodzenia i wytrwałości.


RE: Barto - Dziennik Pracy - barto - 09-09-2013 22:29

Dziękuje wam ! Smile Ahh kolejny dzień za nami, byłem pewny że dzisiaj nic totalnie nie zrobie. Jednak przysiadłem na 1,5 h i coś poszło !

Dzień 3 (09.09.2013) :
- Stworzenie i poprawki emaila aktywacyjnego w projekcie.
- Stworzenie 2 filmików.
- Wrzucenie 1 filmu na kilka serwisów i ich promocja.
- Promowanie strony.
- Dodanie 1 posta na bloga

Zarobki - 0$
Koniecznie jutro ogarnę triala GSA nie ma bata ! Smile
PS. Nie wiem jak bedzie w najbliższym czasie, ponieważ szykuje się praca na etacie Sad(, jednak mam nadzieje że uda mi się ogarnąć wystarczającą ilość $$$ z neta aby tego uniknąc


RE: Barto - Dziennik Pracy - barto - 11-09-2013 20:48

Wczoraj nie dodawałem posta bo byłem zabardzo padniety ;p ale nie myślcie że sie obijałem ;P!

Dzień 4 (10.09.2013) :
- Poprawki w kodzie dotyczące błędów rejestracji i logowania.
- Wrzucenie kolejnego filmiku.
- Rejestracja w likeasap i zdobywanie punktów.
- SEO bloga
- Dodanie 1 posta na bloga

Dzień 5 (11.09.2013) :
- Odkopanie SYV (programu do promocji filmików yt) i zdobycie pkt.
- Dodanie 2 filmików do różnych serwisów wideo i ich promocja.
- Dodanie kolejnego posta do bloga.
- SEO
- Dodanie kilku komentarzy do postów.
- Walka z addmefast... niestety nie mogę się tam zarejestrować ponieważ serwis uważa ze mam już tam konto -.-

Zauważyłem skok clicków :> i wejść na bloga ! Big Grin
Mimo wszystko zarobki stoja w miejscu.
Na dzisiaj w planach mam jeszcze napisanie kilku hacków i stworzenie pod nich filmów, instalacja GSA, rozmowe z ciamciajem na temat SEO ;P i nabicie paru pkt w likeasap.

Swoja drogą ma ktoś serwisy do promocji filmów ale na innych stronach niż YT ? Wink


RE: Barto - Dziennik Pracy - barto - 17-09-2013 17:41

Kilka dni nie było mnie, było to spowodowane pewna rodzinna sprawa... i nie oszukując przez 2 dni miałem totalnego lenia -__- jestem na siebie bardzo zły za to, ale nie poddaje sie wracam aby walczyc ! Smile
Natomiast 13.09 wpadło pierwsze pobranie z czego jestem bardzo zadowolony Big Grin szkoda ze za 0,81 $ z USA no ale to dobry poczatek !Smile

Rozpoczynam po tej przerwie Rozdział drugi.

Z czym startuje ? Projekt narazie jest w stagnacji przez brak hajsu na VPSa i domene. Jak tylko to kupie rusze z uruchomieniem stronki.

Blog, narazie bez zmian ,dodaj 1 nisze dziennie i 1 filmik, a poprzednie promuje, dodatkowo komentarze i SEO Tongue

Natomiast od dzisiaj ruszam z zarobkiem na FB, zobaczymy czy cokolwiek $ to przyniesie.


RE: Barto - Dziennik Pracy - barto - 19-09-2013 22:19

Dwa dni pracy póki co idzie nieźle aczkowielk zarobki nie idą... być może coś źle robie.

Za sukces uważam ogarnięcie GSA ! Smile Dodał dzisiaj 5 porządnych backlinków PR 3-5 Big Grin

Może to głupie pytanie, jednak czy GSA od razu pinguje dodane backlinki czy trzeba to robić ręcznie ?


RE: Barto - Dziennik Pracy - barto - 23-09-2013 01:09

Ledwo żyje dlatego piszę szybki wpis, na który nie miałem ostatnio nawet chwili.
Rozdział 2
dzień : trzeci i czwarty

PPA

Wczoraj i Dzisiaj

■ Dodanie łacznie 25 backlinków w GSA PR 2-6 Big Grin + PING
■ Zbieranie punktów na likesasap i SYV
■ Dodanie po (w sumie na 1 filmik przez ostatnie 3 dni) 1000 viewsów i 50 likeów.
■ Dodanie paru komentarzy na blogu.
■ Znalezienie 3 nisz.

FaceBook

Wczoraj i Dzisiaj

■ Promowanie FanPagea.
■ Dodanie 6 wpisów, po 3 dziennie na FP.
■ Zaktualizowanie profilu.
■ Dodanie paru komentarzy.
■ Zaproszenie "znajomych" na FP Big Grin

PROJEKT POD CPA

Najbardziej wyczerpująca rzecz... ciągle nad nią siedzę a nie przynosi nadal złamanego centa smutny

Wczoraj i Dzisiaj

■ Naprawienie błędu w kodzie CSS powodującego brak podświetlenia się div'a (siedziałem przy tym 3 h Sad )
■ Naprawienie wraz z kumplem problemów w kodzie PHP... (kolejne 3 h bo 1 literka nie była tam gdzie trzeba facepalm )
■ Napisanie wiadomości do paru pro earnerów ,skąd wziąć TAX ID do serwisów CPA. Jeśli ktoś z was wie, piszcie ! Smile

Wczoraj na AC wpadło jedno pobranko za 0,61 $ Lol
Wkońcu coś się dzieje ! Dodatkowo widze spory wzrost wejść w linki ! z 8-10 dziennie na 45 Big Grin Promowanie GSA'em powoli przynosi rezultaty !
Na dniach koniecznie musze wymyślić nazwę i zaklepać domenę pod projekt CPA + zakupić hosting.



Pozdrawiam i zapraszam do śledzenia mojego dziennika !


RE: Barto - Dziennik Pracy - PokerStars1910 - 23-09-2013 18:45

(23-09-2013 01:09)barto napisał(a):  ■ Napisanie wiadomości do paru pro earnerów ,skąd wziąć TAX ID do serwisów CPA. Jeśli ktoś z was wie, piszcie ! Smile

Tax ID z tego co wiem dotyczy tylko USA.