Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
More GPT Dollars - Masz startery? Zarobisz dużo! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: More GPT Dollars - Masz startery? Zarobisz dużo! (/Temat-More-GPT-Dollars-Masz-startery-Zarobisz-duzo-75707)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: More GPT Dollars - Masz startery? Zarobisz dużo! - dawwoj91 - 08-09-2013 20:11

Rejestracja z POLSKI jest ZABLOKOWANA!


RE: More GPT Dollars - Masz startery? Zarobisz dużo! - aero2 - 08-09-2013 20:39

Ale przez VPN nie.Huh


RE: More GPT Dollars - Masz startery? Zarobisz dużo! - FrajerAERO - 09-09-2013 02:31

(08-09-2013 20:39)aero2 napisał(a):  Ale przez VPN nie.Huh

już widzę jak wyplacisz z vpn jak tam jest weryfikacja telefoniczna głupolu. Weź się lepiej za uprawę pola, a nie za GPT facepalm

Zdaję się, że wyłapałeś tam bana Jerk2JerkJerk2Jerk bekabekabeka


RE: More GPT Dollars - Masz startery? Zarobisz dużo! - dite-pl - 09-09-2013 20:53

Działacie coś z tymi ofertami AdscendMedia CL i czy otrzymujecie kasę (co chyba najważniejsze) ?

Nie mam już co prawda tego komunikatu co kiedyś w kolorze czerwonym, ale mam za to: "To access this area of our website, please complete one of the short offers below. It will only take a moment and our site will automatically unlock when you're done.

Complete one of these easy offers, or choose a different option at the top of this window."

Zrobiłem już trzy oferty (wczoraj dwie dziś jedną), żeby otrzymać dostęp, ale niestety za każdym razem jak wejdę na AdscendMedia CL (sprawdzam 2-3 razy dziennie), to mam ten sam powyższy komunikat w języku angielskim Sad

Warto się w to bawić ? Może jak nie, to jakieś inne oferty warto wziąć tam pod uwagę, żeby wykorzystać kilka starterów zalegających w szafce ?

edit: Udało mi się w końcu za czwartym razem (po wykonaniu oferty na PIN na pustym starterze) i przeszedłem do tych ofert AdscentMedia. Ciężko mi to idzie, bo nie bardzo kumam o co chodzi (dwie mi zaliczyło, a dwie nie), przekonwertowałem punkty na $ i mam obecnie na koncie trochę ponad 1 USD, chcę to wypłacić na PP i znów problem, bo trzeba podać numer telefonu (niby w celach bezpieczeństwa) na który ma przyjść PIN. Podałem numer telefonu startera z Heyah na którym robiłem te oferty, ale chyba nie da rady, otrzymuję komunikat: "We have received the following error "NO_POINTS (The account in use has no points.)". Chodzi o to, że starter jest pusty ? Żeby wypłacić kasę trzeba podać prawdziwy numer telefonu (tzn. z zasilonym kontem) ? Coś mi tu śmierdzi...


RE: More GPT Dollars - Masz startery? Zarobisz dużo! - dite-pl - 11-09-2013 17:36

(09-09-2013 20:53)dite-pl napisał(a):  Działacie coś z tymi ofertami AdscendMedia CL i czy otrzymujecie kasę (co chyba najważniejsze) ?

Nie mam już co prawda tego komunikatu co kiedyś w kolorze czerwonym, ale mam za to: "To access this area of our website, please complete one of the short offers below. It will only take a moment and our site will automatically unlock when you're done.

Complete one of these easy offers, or choose a different option at the top of this window."

Zrobiłem już trzy oferty (wczoraj dwie dziś jedną), żeby otrzymać dostęp, ale niestety za każdym razem jak wejdę na AdscendMedia CL (sprawdzam 2-3 razy dziennie), to mam ten sam powyższy komunikat w języku angielskim Sad

Warto się w to bawić ? Może jak nie, to jakieś inne oferty warto wziąć tam pod uwagę, żeby wykorzystać kilka starterów zalegających w szafce ?

edit: Udało mi się w końcu za czwartym razem (po wykonaniu oferty na PIN na pustym starterze) i przeszedłem do tych ofert AdscentMedia. Ciężko mi to idzie, bo nie bardzo kumam o co chodzi (dwie mi zaliczyło, a dwie nie), przekonwertowałem punkty na $ i mam obecnie na koncie trochę ponad 1 USD, chcę to wypłacić na PP i znów problem, bo trzeba podać numer telefonu (niby w celach bezpieczeństwa) na który ma przyjść PIN. Podałem numer telefonu startera z Heyah na którym robiłem te oferty, ale chyba nie da rady, otrzymuję komunikat: "We have received the following error "NO_POINTS (The account in use has no points.)". Chodzi o to, że starter jest pusty ? Żeby wypłacić kasę trzeba podać prawdziwy numer telefonu (tzn. z zasilonym kontem) ? Coś mi tu śmierdzi...

Pozwolę sobie zapytać jeszcze raz (mam nadzieję, że ktoś z Was pomoże). Dziś wsadziłem całkiem nowy starter Red Bull i postanowiłem najpierw spróbować wypłacić kasę z More GPT Dollars, wpisałem ten numer przy próbie wypłaty środków (bo tak jest niestety wymagane) i mam ten sam Error.

Czy ktoś z Was wypłaca bezproblemowo na Paypal ?


RE: More GPT Dollars - Masz startery? Zarobisz dużo! - pandokti - 13-09-2013 19:12

Rejestracja z Polski jest zablokowana masakra:/


RE: More GPT Dollars - Masz startery? Zarobisz dużo! - kolo33 - 14-09-2013 15:41

Ostatnie wypłaty są z 11 września więc nie dawno, ale admin nie wypłaca codziennie tylko co kilka dni. Z wypłatą wcześniej nie miałem problemu ale teraz to się zobaczy bo dzisiaj zrobiłem kilka ofert.