Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
More GPT Dollars - Masz startery? Zarobisz dużo! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: More GPT Dollars - Masz startery? Zarobisz dużo! (/Temat-More-GPT-Dollars-Masz-startery-Zarobisz-duzo-75707)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: More GPT Dollars - Masz startery? Zarobisz dużo! - damianus627 - 02-09-2013 22:15

Albo duplikowałeś oferty albo dostali potwierdzenie leadów z sierpnia i wyszly fraudy.


Odp: More GPT Dollars - Masz startery? Zarobisz dużo! - Dziubek96 - 02-09-2013 22:19

Ale ja nawet oferty żadnej nie zdążyłem zrobić, chciałem dopiero na allegro kupić startery wieczorem. Może opowiem, rejestruje się i dziwnym trafem mogłem tylko podać polskę bo inaczej nie dało rady się zarejestrować później patrzę że komunikat o dublach ofert,później loguje się ponownie i dostaje bana z powodem oszust, może dlatego nas traktują bo nasi koledzy na forum pisali na shoutboxie po polsku i ten cały adminek pomyślał że polaczki chcą go wycaganić na fraudy..

Wydrukowane z mojego WT19i


RE: More GPT Dollars - Masz startery? Zarobisz dużo! - damianus627 - 02-09-2013 22:21

Cytat:zdanuchujfrauder: Admin thanks banned Polish frauders

I jak takie debile tam są to nie ma co się dziwić że nas banują


RE: More GPT Dollars - Masz startery? Zarobisz dużo! - patulsky1337 - 02-09-2013 22:24

Jest matomy? Wypłata instant? Jak tak- masz refa.


Odp: More GPT Dollars - Masz startery? Zarobisz dużo! - Dziubek96 - 02-09-2013 22:27

Nie ma matomy a admin tak cwany że przestawił rejestrację i że jak nie podasz prawdziwego kraju to z rejestracji nici, oraz zablokował głównego sponsora zarobku... Jak ujżalem tą szatę graficzną tej strony to się przeżegnałem. Przepraszam aero że spamowalem Cię z tymi radami o tej stronie, ale są dwie tezę dlaczego tak jest z tą stroną, pierwszą to że admin to cwaniak i nie da się wymacać na fraudy bo to jego specjalność, a druga to że nasi koledzy z forum nie potrzebnie spamowali na tym czacie -,- ale no cóż taka polityka. Chyba przejdę na ppa, ale potrzebowałem bym kogoś kto by mi wskazał drogę...

Wydrukowane z mojego WT19i


RE: More GPT Dollars - Masz startery? Zarobisz dużo! - bart0sz - 02-09-2013 22:48

Ja podałem prawidłowy- Polskę, próbowałem robić oferty ale żadnej nie zaliczyło a na ascenmedia widniał komunikat na czerwono i tyle z mojej kariery w tym programie :S


Odp: More GPT Dollars - Masz startery? Zarobisz dużo! - Dziubek96 - 02-09-2013 22:49

Z mojej też no niestety, można wsadzić ten serwis do scamu no niestety.

Wydrukowane z mojego WT19i


RE: More GPT Dollars - Masz startery? Zarobisz dużo! - diabloo07 - 02-09-2013 23:04

scam, bo nie płaci za fraudy?


Odp: More GPT Dollars - Masz startery? Zarobisz dużo! - Dziubek96 - 02-09-2013 23:08

Nie bo admin banuje bez powodu. Mnie i jeszcze jednego użytkownika zbanowano za nic. Ja nawet nie zacząłem robić ofert. Dobry start Big Grin

Wydrukowane z mojego WT19i


RE: More GPT Dollars - Masz startery? Zarobisz dużo! - tomula06 - 02-09-2013 23:17

podstawa to dobrze zacząc Tongue