Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
More GPT Dollars - Masz startery? Zarobisz dużo! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: More GPT Dollars - Masz startery? Zarobisz dużo! (/Temat-More-GPT-Dollars-Masz-startery-Zarobisz-duzo-75707)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: More GPT Dollars - Masz startery? Zarobisz dużo! - aero2 - 02-09-2013 11:56

Już to zrobiłem.Jerk2


RE: More GPT Dollars - Masz startery? Zarobisz dużo! - damianus627 - 02-09-2013 13:11

(01-09-2013 23:23)sacrifice napisał(a):  przecież admin tej stronki to moriendez, który napie*(fraudował) na ofertach z RPA po 200-300$+ dziennie na różnych stronkach, a na swojej miał niedawno aferę, bo zamroził wszystkich polakom wypłaty i powiedział, że nie będzie im płacił za fraudy, być może te osoby się tutaj wypowiedzą którym wisi $

oczywiście kasował shoutboxa za każdym razem jak się upominali i teraz mają tam chyba dożywotnie bany

dzięki niemu zostały usunięte oferty RPA z sieci ze stawkami 6-7$+

ale oczywiście sieci nie wiedzą, że te fraudy to jego sprawka więc ma dostęp do każdej sieci


więc.. powodzenia wam beka

Mi kiedyś właśnie nie wypłacił. Z GAC kasę normalnie dostałem a stąd nie.


RE: More GPT Dollars - Masz startery? Zarobisz dużo! - adam064732 - 02-09-2013 13:11

Poszło z refa. Mój nick to: DoberTM
Mogę info na PW jak je robić i jakie robić ?
Pozdrawiam.


RE: More GPT Dollars - Masz startery? Zarobisz dużo! - badii - 02-09-2013 13:17

poszło z refa, nick badii.


RE: More GPT Dollars - Masz startery? Zarobisz dużo! - antyk - 02-09-2013 14:10

po ilu ofertach zmieniacie starter?


RE: More GPT Dollars - Masz startery? Zarobisz dużo! - Trevor188 - 02-09-2013 14:18

Poszło z reffa, Trevcio Wink

@edit
Proszę o instrukcje na PW ( pisał do Ciebie ale nie odpisujesz)


RE: More GPT Dollars - Masz startery? Zarobisz dużo! - dite-pl - 02-09-2013 14:35

Nie chce mi przyjść mail potwierdzający rejestrację.
Czekałem 10 minut, następnie wcisnąłem opcję "Resend e-mail", znów 10 minut i znów nic nie przyszło (mam skrzynkę @poczta.fm), folder spam pusty Sad


RE: More GPT Dollars - Masz startery? Zarobisz dużo! - aero2 - 02-09-2013 14:38

Załóż ponownie konto, na adres @gmail.com najpierw wyczyść ciasteczka i zmień adres IP.

Niektóry skrypty nie wspierają wszystkich kont pocztowych, tylko najbardziej popularne.


RE: More GPT Dollars - Masz startery? Zarobisz dużo! - dite-pl - 02-09-2013 14:43

Chyba się udało.
Poszło z refa (nick: bastiano)

Proszę o instrukcje :-)


RE: More GPT Dollars - Masz startery? Zarobisz dużo! - Dziubek96 - 02-09-2013 14:58

Zarejestrowany z reffka.Nick: Dziubek96. Możesz podać więcej info na pw Smile