Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
More GPT Dollars - Masz startery? Zarobisz dużo! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: More GPT Dollars - Masz startery? Zarobisz dużo! (/Temat-More-GPT-Dollars-Masz-startery-Zarobisz-duzo-75707)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: More GPT Dollars - Masz startery? Zarobisz dużo! - Matheo249 - 02-09-2013 00:09

(01-09-2013 23:23)sacrifice napisał(a):  przecież admin tej stronki to moriendez, który napie*(fraudował) na ofertach z RPA po 200-300$+ dziennie na różnych stronkach, a na swojej miał niedawno aferę, bo zamroził wszystkich polakom wypłaty i powiedział, że nie będzie im płacił za fraudy, być może te osoby się tutaj wypowiedzą którym wisi $

oczywiście kasował shoutboxa za każdym razem jak się upominali i teraz mają tam chyba dożywotnie bany

dzięki niemu zostały usunięte oferty RPA z sieci ze stawkami 6-7$+

ale oczywiście sieci nie wiedzą, że te fraudy to jego sprawka więc ma dostęp do każdej sieci


więc.. powodzenia wam beka

Co racja to racja, na każdej stonce nabijał koło 40-50$ Big Grin W dzień miał niezły utarg, potem coś ucichł. A teraz ma własną stronkę? No zobaczymy, może konto tam założę. O ile są wysokie stawki. Ile za AWM i MGCash?


RE: More GPT Dollars - Masz startery? Zarobisz dużo! - aero2 - 02-09-2013 07:42

AdWorkMedia
[Obrazek: Uv5xfLT.png]
MGCash
[Obrazek: 1a04.png]


RE: More GPT Dollars - Masz startery? Zarobisz dużo! - PaulRcootiC - 02-09-2013 09:08

zrobilem z refa i napisalem na PW


RE: More GPT Dollars - Masz startery? Zarobisz dużo! - adam064732 - 02-09-2013 09:20

aero odpisz na PW ponieważ mam 7 starterów do wykorzystania i nie wiem czy z tego wyciągnę na jedną wypłatę ? Jeśli nie to zamówię jeszcze parę Wink


RE: More GPT Dollars - Masz startery? Zarobisz dużo! - dorbiel - 02-09-2013 09:26

Zalicza Wam? bo ja zrobilam kilka i żadnego mi nie zaliczyło Sad


RE: More GPT Dollars - Masz startery? Zarobisz dużo! - aero2 - 02-09-2013 09:29

Dzięki za zapis.Smile

To musi zaliczać, co wam wysyłam na PW.

Chyba, że macie jakieś wtyczki Adblock, lub zablokowane połaczenia to nie zaliczy.

Zapraszam kolejne osoby.Huh


RE: More GPT Dollars - Masz startery? Zarobisz dużo! - nakyplaygames - 02-09-2013 11:38

Zarejestrowany Smile
,,nakyplaygames"
Proszę o pomoc na PW, mam tu startera na wykorzystanie Wink


RE: More GPT Dollars - Masz startery? Zarobisz dużo! - bart0sz - 02-09-2013 11:40

Zapisany z refa pod nickiem Bart0sz. Czekam na insturkcję na pw. Jak z zaliczaniem? Trzeba wysyłać screeny jak w matomy czy jak to tutaj wygląda?


RE: More GPT Dollars - Masz startery? Zarobisz dużo! - aero2 - 02-09-2013 11:48

Jak chcesz to wysyłaj do wszystkich screeny, ja nie wysyłam i nie jest obowiązkowe.

Już ślę info na PW.Smile

Zapraszam kolejne osoby.Tongue


RE: More GPT Dollars - Masz startery? Zarobisz dużo! - Dennisek78 - 02-09-2013 11:55

Na lockerz się zareklamuj lepiej.