Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kradziony FanPage ?! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Kradziony FanPage ?! (/Temat-Kradziony-FanPage-75669)

Strony: 1 2 3


RE: Kradziony FanPage ?! - koniec - 01-09-2013 15:15

Serio 1 900 ? pokerface Według mnie nawet nie warto kupować takich fp.


RE: Kradziony FanPage ?! - damianlod - 01-09-2013 15:22

Chcesz dowod? Zaraz ci dam rozmowy z xeno. Fb jasno mowi ze nie mozna handlowac stronkami. Jezeli chodzi moje dzialania podobne do xeno to jakkes noe porozumienie, bo sam zglaszalem go wszedzie gdzie sie dalo zebu tylko wiecej osob nie oszukal wiec jak moglbym zabjerac ludziom stronki?
Nie mam jak napisac do xeno poniewaz jest zablokowany na forum.
To co napjsalem w wiadomosci to prawda.


RE: Kradziony FanPage ?! - koniec - 01-09-2013 15:26

(01-09-2013 15:22)damianlod napisał(a):  Chcesz dowod? Zaraz ci dam rozmowy z xeno. Fb jasno mowi ze nie mozna handlowac stronkami. Jezeli chodzi moje dzialania podobne do xeno to jakkes noe porozumienie, bo sam zglaszalem go wszedzie gdzie sie dalo zebu tylko wiecej osob nie oszukal wiec jak moglbym zabjerac ludziom stronki?
Nie mam jak napisac do xeno poniewaz jest zablokowany na forum.
To co napjsalem w wiadomosci to prawda.

Teoretycznie nie można, ale nie można zabronić płacić komuś za usługe jaką jest nabicie lajków na fanpage i oddanie praw, bo można powiedzieć jest to pomoc w reklamie. Big Grin Poza tym nawet są firmy, które wystawiają rachunek itd.


RE: Kradziony FanPage ?! - daniel42na - 01-09-2013 15:40

eh..
[Obrazek: Alivw4h.jpg]
Brzmi znajomo?


RE: Kradziony FanPage ?! - damianlod - 01-09-2013 17:40

Nie robie tego co xeno nie wiem skad takie informacje.


RE: Kradziony FanPage ?! - damianlod - 01-09-2013 17:43

Co do tego ogloszenia z nabijaniem like to ja to robie bardzo legalnie. Nie dostaje nawey tworcy tresci na stronie tylko po prpstu oznaczam ja na swoich fanpage. A reklame poerwsza zamiescil xeno a nie ja.
Ja zatabiam na nabijaniu ludziom like ale nie dostaje nawet tworcy tresci na stronie


RE: Kradziony FanPage ?! - Bandaid - 01-09-2013 17:49

Dajcie Policji dane tego złodzieja Xeno i po problemie.


Kradziony FanPage ?! - Magnus - 01-09-2013 19:57

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.