Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kradziony FanPage ?! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Kradziony FanPage ?! (/Temat-Kradziony-FanPage-75669)

Strony: 1 2 3


RE: Kradziony FanPage ?! - Stworkowaty - 01-09-2013 13:51

Matimus, ale to jego Fanpage, płakał kiedyś, tylko taki problem że jest bardzo naiwny, ciekawe kto by Ci dał 5000 prawdziwych fanów GRATIS... stracił przez głupotę.


RE: Kradziony FanPage ?! - matimus - 01-09-2013 13:52

(01-09-2013 13:51)Stworkowaty napisał(a):  Matimus, ale to jego Fanpage, płakał kiedyś, tylko taki problem że jest bardzo naiwny, ciekawe kto by Ci dał 5000 prawdziwych fanów GRATIS... stracił przez głupotę.
No to ok oddam mu a od xeno zwrotu chcę i tyle po sprawię mam nadzieję będzie Smile


RE: Kradziony FanPage ?! - Stworkowaty - 01-09-2013 13:53

Xeno nie odda Ci raczej pieniędzy, napisze że otrzymałeś to za co płaciłeś, niby taka prawda. ; )


RE: Kradziony FanPage ?! - daniel42na - 01-09-2013 13:53

Chodzi raczej o to że wyje jak syrena o kradzież fanpage a sam potem robi k... to samo.


RE: Kradziony FanPage ?! - koniec - 01-09-2013 14:06

Co do legalności sprzedaży fanpage - jest to nielegalne, ale kiedy sprzedajemy rozruszanie fanpaga i jedynie PRZEKAZANIE praw to sprawa wygląda inaczej Big Grin

Oczywiście fp nie oddawaj, ale napisz do Xeno i nastrasz go Lol


RE: Kradziony FanPage ?! - surfer0700 - 01-09-2013 14:19

(01-09-2013 13:52)matimus napisał(a):  No to ok oddam mu a od xeno zwrotu chcę i tyle po sprawię mam nadzieję będzie Smile

xeno Ci kasy nie odda, poza tym tutaj na forum ma bana.


RE: Kradziony FanPage ?! - matimus - 01-09-2013 14:28

Dobra temat do zamknięcia...Oddałem mu ten fanpage niech ma Tongue Niech się chłopak cieszy.


RE: Kradziony FanPage ?! - Admin - 01-09-2013 14:48

osobiście z nikim bym nie pisał i z nikim nie rozmawiał, całą sprawę mając w 4 literach, jeśli ma interweniować policja - proszę bardzo. Kupiłeś produkt, jeśli ktoś twierdzi że został mu on skradziony odeślij go na policje podając mu dane osoby, która Ci go sprzedała, a resztą niech się martwi kupujący i policja.

Co do legalności "sprzedaży fanpagy" to jest to niezgodne z regulaminem facebooka, a nie z prawem, ba mało tego na zakup facebooka można nawet fakture vat otrzymać.


RE: Kradziony FanPage ?! - mikiniki - 01-09-2013 15:04

(01-09-2013 13:16)daniel42na napisał(a):  Dobra więc wielce pokrzywdzony to user damianlod z tego forum.
Nie twierdze że nie został ograbiony przez xeno ze swojego fanpage.
JEDNAK wpisując jego gg 48427523 w google jasno i wyraźnie widać jego wręcz oślepiającą uczciwość i działania podobne do usera xeno.
Przykład:
Cytat:Kochani zapraszam was do przetestowania nowej firmy promującej fanpage, jest dostępna opcja pakiet free czyli dla wypróbowania tego, za tą reklame dostane o 1000 like więcej, sprawdzone, działa i miła obsługa, polecam jak najbardziej

Wymagania:
- Gadu-Gadu,
- Email,
- Fanpage min. 5000 like,
- Kontakt z założycielem fanpage.

Wypromuj skutecznie swojego fanpage
http://www.promowanie-fanpage.pl

Co jest na tej stronie ? Teraz jakieś CS forum.
Co było na tej stronie?
http://web.archive.org/web/20130825151610/http://promowanie-fanpage.pl

Wnioski wyciągnijcie sami.

Ja bym na Twoim miejscu olał sprawe, handel fapnejdzami jest zabroniony przez facebooka, a Ty nie popełniłeś żadnego przestępstwa.

Penie Xeno dał mu skrypt serwisu, aby mógł sam pozyskać FP...


RE: Kradziony FanPage ?! - matimus - 01-09-2013 15:13

Skoro twierdzicie żeby olać to ok na oszusta jeden sposób oszukać jego Big Grin
Tyle zachodu o fanapafacepalmbekae 1900 like...