Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak wykorzystać swoje zaplecze? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak wykorzystać swoje zaplecze? (/Temat-Jak-wykorzystac-swoje-zaplecze-75667)

Strony: 1 2


Jak wykorzystać swoje zaplecze? - pepopepko - 01-09-2013 11:48

Witam.
Chciałem zapytać wszystkich wtajemniczonych i biegłych w tematyce zarabiania. Mam przygotowane zaplecze w postaci dobrego konta na facebooku, dużo aktywnych znajomych itp(ale nie o tym mowa). Mianowicie chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób można to wykorzystać?
Jakie serwisy to umożliwią(nie pytam tutaj sztywno na blachę co robić po kolei), chciałbym także zaznaczyć, że wymaga to raczej jakiegoś systemu międzynarodowego bo w tą stronę mój profil na fb "uderza"

Z góry dzięki za pomoc.


RE: Jak wykorzystać swoje zaplecze? - PokerStars1910 - 01-09-2013 11:54

Szczerze no to nie jest to żadna kopalnia złota... Każdy przecież może przygotować takie konto, więc to nie jakiś wyczyn. Serwisy do lajkowania fanpage, ale z tego będą grosze.


RE: Jak wykorzystać swoje zaplecze? - Revoltan - 01-09-2013 11:56

Polubiszto, likemore Smile


RE: Jak wykorzystać swoje zaplecze? - pepopepko - 01-09-2013 11:57

Chyba nie do końca zrozumiałeś o co mi chodzi, raczej myślałem o czymś takim: Mam konto fb>promuje na nim blog czy coś tam>ktoś np klika tam w linka i po prostu korzystam z odsłon - problem mój tkwi w tym co najlepiej wybrać?


RE: Jak wykorzystać swoje zaplecze? - v3XeR - 01-09-2013 12:01

może uda Ci się zdobyć coś na easysub


RE: Jak wykorzystać swoje zaplecze? - PokerStars1910 - 01-09-2013 12:09

(01-09-2013 11:57)pepopepko napisał(a):  Chyba nie do końca zrozumiałeś o co mi chodzi, raczej myślałem o czymś takim: Mam konto fb>promuje na nim blog czy coś tam>ktoś np klika tam w linka i po prostu korzystam z odsłon - problem mój tkwi w tym co najlepiej wybrać?

To nawet nie wiem, że takie serwisy istnieją, ale i tak z tego będą grosze, przykładowo...

Masz 1000, generalnie w miarę międzynarodowo
Ktoś tam ma bloga, pragnie go wypromować
Umieszczasz linka do Jego bloga
W linka wchodzi 400 (bardzo optymistycznie) Twoich znajomych
200 z nich zupełnie nie jest zainteresowanych zawartością bloga
150 na nim chwilkę posiedzi i zgasi
50 kliknie reklamę na blogu, czasami go odwiedzi

I co Ty tutaj zarobisz?
Dla zobrazowania - na FanPage z ilością ok 10 000 lajków reklama kosztuje 6 zł. Big Grin

@UP

easysub.pl odpada - kolega ma raczej ziomków zza granicy.


RE: Jak wykorzystać swoje zaplecze? - Krytyk - 01-09-2013 12:09

Wszystko zależy od tego, ile masz tych znajomych.

edit, @up
Co ty bredzisz? 6zł za reklamę na fanpage co ma 1000 fanów? hahahahaha. Za 6zł to już masz reklamę na fanpage 50k fanów a nie 1000...


RE: Jak wykorzystać swoje zaplecze? - pepopepko - 01-09-2013 12:10

Właśnie przyglądałem się na easysub, z tym, że to tylko i wyłącznie polski target i tutaj jest bariera, pytanie czy są takie serwisy podobne do easysub działające na międzynarodowym serwisie?


RE: Jak wykorzystać swoje zaplecze? - PokerStars1910 - 01-09-2013 12:12

(01-09-2013 12:09)Krytyk napisał(a):  Wszystko zależy od tego, ile masz tych znajomych.

edit, @up
Co ty bredzisz? 6zł za reklamę na fanpage co ma 1000 fanów? hahahahaha. Za 6zł to już masz reklamę na fanpage 50k fanów a nie 1000...

Miało być 10 000, wybacz - z taką ofertą też się spotkałem. Big Grin (zależy jaki target)


RE: Jak wykorzystać swoje zaplecze? - sheko12 - 01-09-2013 14:11

Prościej by było założyć fanpage o jakiejś tematyce, promować go i zdobywać ''Lubie to!'' od prawdzych i przede wszystkim realnych użytkowników a nie kont fikcyjnych, następnie zarabiać pieniądze np za reklamowanie ogólnotematycznych stron internetowych.

pieniądze mogą być dość wysokie np za 200 unikalnych masz 20zł Wink a co do dla dobrze wypromowanego fanpage dać np jeden link czy udostępnić obrazek czy też film

Może troszeczke wyszedłem po za bariere tematu ;p przepraszam