Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gsa search engine ranker - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Gsa search engine ranker (/Temat-Gsa-search-engine-ranker-75651)



Gsa search engine ranker - Zloty - 01-09-2013 02:45

Witaj

Wczoraj mniej więcej o godzinie 20:00 zacząłem używać "gsa search engine ranker"

Na chwilę obecną posiadam 222 Submited i 92 Verified.
Nie wiem czy to dobrze czy żle
Czytałem poradniki ciamciaja ale nie wszystko jest w nich wyjaśnione.
Albo może i wszystko ale do pełnej wersji a ja niestety posiadam wersje trail.

Program cały czas szuka i szuka i nie wiem czy wogule przestanie szukać.
Robiłem wszystko według instrukcji Ciamciaja więc teoretycznie powinno być ok.

Program ma dodawać backlinki, nie wiem do końca o co chodzi.
Posiadam 92 Verifed, oznacza to iż do mojej strony zostały dodane 92 backlinki ??

Zauważyłem że po skonfigurowaniu i uruchomieniu programu na mojej stronie zaczeło przybywać UU Smile
Więc widać gołym okiem że program działa i pomaga.
Mój blog jest młofgym blogiem i średnio dziennie miałem 20-40 wizyt.
Po użyciu programu czyli przez około 4 godziny miałem 40 wejść więcej Smile

Do osób znających ten program co jeszcze można w nim zrobić aby zwiększyć oglądalność bloga.

Czy jest różnica między wersją trial a pełną wersją programu dla osoby która prowadzi jednego bloga ??

Niestety mam samo "Gsa search engine ranker" bez dwóch pozostałych programów Sad


RE: Gsa search engine ranker - ciamciaj - 01-09-2013 15:52

Widze ze masz straszne braki w teorii pozycjonowania. Nie warto łapać się za automaty jeśli nie rozumiesz czym jest backlink, anchor itp, mogles spytać, dałbym Ci takie informacje, nakierował.

GSA 92 linki w jeden dzien to strasznie duzo jak na mlodego bloga. Radze Ci nie szarżować tak bo mozesz dostac filtr od google za nienaturalne linki.

Czego brakuje Ci wyjasnionego? Nie widze PW żadnego od CIebie....


RE: Gsa search engine ranker - Zloty - 15-09-2013 12:59

Witam

Poszukuje osoby która pomorze mi poprawnie skonfigurować GSA, wytłumaczy mi jak to zrobić i co gdzie wpisać tak aby były pozytywne rezultaty Smile

Ja mogę pomóc w konfiguracji GSA Search Engine Ranker oraz GSA Captcha Breaker tak aby cieszyć się nimi przez cały czas za darmo Smile
Limity już nie będą problemem w wersji trial Smile

Zainteresowane osoby prosze o pw.