Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Praca z BTC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Praca z BTC (/Temat-Praca-z-BTC-75648)



Praca z BTC - EmDzey - 01-09-2013 01:28

No więc.

Zaczęło się od wiadomości gdzieś w necie czy w TV że BitCoin staje się mocniejszy i od razu narodził się pytanie....Co to u diaska jest BitCoin?
Podobno jest cenniejszy niż złoto.

Kiedy już doczytałem co to jest i jak założyć portfel postanowiłem to wypróbować.

Skutek: Mały ale wielki POZYTYW, mianowicie.
Dziś rano dostałem pierwszy potwierdzony przelew na portfel tj. 0,09 zł czyli 9 groszy. Więc na mojej twarzy pojawił się LOL.

Teraz zamieram wrzucić pare uciułanych groszy w koparkę ale nie BitCoin tylko LiteCoin. Z coinbox.me udało mi się uciułać 0.00010500 BTC czyli jakieś 6gr, ktoś powie lipa totalna ale ziarnko do ziarnka i uzbierało się 10zł, 20 gr w 3 dni.

Teraz czekam na przelewy zobaczymy może coś z tego będzie?

A i jeśli mogę prosić to kliknijcie ten link, wiecie o co chodzi Big Grin :

http://www.bitvisitor.com/?ref=1Jj4vkUxpGvczJYGNZG1uToPL3dNqjtQJU

Przeczytajcie co tam pisze może wam się przyda a na pewno nie zaszkodzi. Wirusa też tam nie ma więc luzik.

Postaram się w miarę na bieżąco zdawać relację z moich działań.
Jak coś to pytajcie.

POZDRAWIAM.

Niech żyje nam górniczy stan !!!


RE: Praca z BTC - v3XeR - 01-09-2013 10:04

Coś innego niż PPA, powodzenia


RE: Praca z BTC - bolo9797 - 01-09-2013 10:08

Jak cos wirtualnego moze byc wiecej warte jak zloto .. Jakis przelicznik jest Big Grin?? Nie wiedzialem ze uncje mozna porownac do 1 btc .


RE: Praca z BTC - Golona - 01-09-2013 10:29

1BtC jest wart mniej więcej 400zł ale z tego co wiem zdarzały się momenty w których wart był grosze Smile


Praca z BTC - Admin - 01-09-2013 10:40

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.