Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wyprzedaż blogów PPA! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wyprzedaż blogów PPA! (/Temat-Wyprzedaz-blogow-PPA-75646)



Wyprzedaż blogów PPA! - Miu - 31-08-2013 23:39

1.Nazwa przedmiotu :2 blogi pod PPA
2.Opis przedmiotu :Kończę przygodę z PPA wraz z końcem wakacji tak więc chcę się pozbyć blogów ponieważ nie będę miał na to czasu.Jeden blog stoi od kwietnia i ostatnio wyłapał filtr,drugi jest dość świeży,raptem 3 posyu na nim są,ale przygotowany do pracy,tylko brać się za dodawanie postów.Dlaczego sprzedaję bloga po filtrze?Ponieważ w zestawie z nowym jest dobrą bazą dla początkującego i myślę,że parę dolarów można z tego wycisnąć na spokojnie Wink Poza tym na starym blogu jest kilka ciekawostek innych niż hacki(nie ukrywam,że główną tematyką obu są hacki).W razie czego służę pomocą.
3.Zdjęcia :----
4.Kontakt :PW lub GG:696784
5.Cena :Do negocjacji,orientacyjnie ok.50zl za oba blogi.
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Preferuję Paypala.


RE: Wyprzedaż blogów PPA! - rozekrr - 01-09-2013 14:43

Poproszę link tego bardziej rozwiniętego na PW. Zobaczę czy opłaca się w to ingerować i kupić do kolekcji Wink


RE: Wyprzedaż blogów PPA! - Miu - 10-09-2013 16:19

BUMP


RE: Wyprzedaż blogów PPA! - fusek - 11-09-2013 16:25

Ja tez prosze na pw. Ile zarobileS? Dajesz filmy plus pliki do tego?d


RE: Wyprzedaż blogów PPA! - Zloty - 11-09-2013 17:10

Zapodaj linki do obu

Dzięki


RE: Wyprzedaż blogów PPA! - Miu - 14-09-2013 10:19

Proszę pisać do mnie na PW konkretne pytania-co komu wysłać.


Wyprzedaż blogów PPA! - surfer0700 - 03-11-2013 00:38

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.