Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mentor Pajalock - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: Mentor Pajalock (/Temat-Mentor-Pajalock-75641)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Mentor Pajalock - MrMystery - 01-09-2013 21:15

Ja myślę, że miałeś farta do niszy tak jak ja Wink Ale promocję i pozycję na YT, lub strony (SEO) faktycznie trzeba sobie wyrobić Wink

Dlaczego tak myślę, ponieważ mam nisze na youtubie na pierwszej stronie na 1 pozycji, mało tego jest filmik również na pierwszej stronie google a jednak nisza nie jest taka rewelacyjna i nie wpada tyle ile tobie, a mam nisze które są równie wysoko i zarabiają bardzo dobrze ....Wink

W każdym razie powodzenia z refami, faktycznie sporo pracy ale jeżeli jesteś w miarę ogarnięty i ułożony, na co wskazuje twój pierwszy post w tym temacie to będziesz miał sporo ref. A jak byś jeszcze ujawnił swój nick w TOP 10 to tym bardziej, bo jednak te screeny mogłeś z fabrykować Wink


RE: Mentor Pajalock - siwrus1231 - 01-09-2013 21:18

Wiadomość na e-mail poszła Wink


RE: Mentor Pajalock - klavius - 01-09-2013 22:14

Osobiście jestem po rozmowie , i powiem że trochę zmienił mój pogląd na temat PPA, i ogólnie podał mi dobre podstawy do zarobków , Jutro zaczynam testować , za parę dni dam info jak idzie, i powiem tak Pajalock, nie sądzę aby miał po prostu szczęście tylko idzie w kierunku wydaje mi się bardzo dobrym bo nie robi jak 95% ludzi z PPA, a idzie swoją metodyką i z tego wyciąga bardzo dużo bo robi coś co inni sądzą że to nie ma racji bytu. Jak narazie tyle ,odezwę się za pare dniSmile i zdam relację.


Odp: Mentor Pajalock - Dziubek96 - 01-09-2013 22:45

Wyczyść skrzynkę bo byłbym zainteresowany Big Grin

Wydrukowane z mojego WT19i


RE: Mentor Pajalock - Pajalock - 01-09-2013 23:59

Wyczyściłem. Ale nie pisz na PW. Napisz na mail. Tam na pewno odpisze.

Teraz idę spać. Na wiadomości które przyjdą przez noc odpowiem koło 13:00.
Jutro dostępny będę 13:00-16:00 oraz 20:00-01:00 (mniej więcej) jeżeli ktoś będzie chciał porozmawiać.


RE: Mentor Pajalock - Pajalock - 03-09-2013 19:46

[Obrazek: acr5f9.jpg]
Dziś topka. Wczoraj natomiast zostało usunięte konto z niszami na YT dlatego taki słaby wynik.
Ale najważniejsze żeby się nie poddawać Smile. No i jak widać dziś już wszystko okej.

Zachęcam do pisania Smile!


RE: Mentor Pajalock - szogunk - 04-09-2013 08:54

napisałem na e-mail i czekam na odp Smile


RE: Mentor Pajalock - Limitless - 04-09-2013 09:07

Napisałem do AC , żeby podpięli mnie pod Ciebie , mam nadzieję , że dzisiaj to zrobią Tongue.Czy mogę liczyć na jakąś niszke yt na początek?


RE: Mentor Pajalock - Pajalock - 04-09-2013 12:19

Ja nie podaje gotowych nisz bo to bez sensu. Podam ci i co z tego? Lepiej dać rybakowi wędkę niż rybę.


RE: Mentor Pajalock - waldekiepski - 04-09-2013 12:24

Napisałem maila wczoraj i pw też, na razie cisza.