Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mentor Pajalock - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: Mentor Pajalock (/Temat-Mentor-Pajalock-75641)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Mentor Pajalock - klavius - 01-09-2013 15:11

Masz zawaloną skrzynkę;D ogarnij ją troszkę;P, Sprawdź emiale;P

PS. Napisałem, Czekam na odpowiedz w mailu;P


RE: Mentor Pajalock - Pajalock - 01-09-2013 19:53

Byłem w kinie Smile Nie było mnie tylko 6 godzin Smile. Właśnie zaczynam odpisywać Smile


RE: Mentor Pajalock - MixKosa - 01-09-2013 20:17

Widzę że znalazłeś niszę z której coś zarobiłeś a teraz chcesz udowodnić że coś potrafisz? hmmm jak na 15 dni w PPA to dobry wynik ale doświadczenia myślę że nie masz jak byś siedział z dwa miesiące to już coś tak jak ja na przykład. Jak dla mnie to chcesz kasę zarabiać na refach a nie pomagać.


RE: Mentor Pajalock - daniel42na - 01-09-2013 20:20

Nawet nie zaczynajcie.. :|
Jak chce pomagać niech pomaga, ludzie nie są głupi i jak nic im nie pomoże to pójdą w swoją strone, a jak będzie ok to zostaną.


RE: Mentor Pajalock - siwrus1231 - 01-09-2013 20:23

Wyczyść skrzynke jeśli możesz Wink

Nie wiem jak wyjść z kryzysu (pingwin + usunięcie konta yt)... Może mi pomożesz Big Grin


RE: Mentor Pajalock - kompik - 01-09-2013 20:28

Jak ktoś skorzysta z usług wyżej wymienionego, niech napisze jakąś opinie - czy coś innowacyjnego i genialny sposób na zarobek czy po prostu szczęśliwy traf i nic nowego bo aż ciekawy jestem jak na 15 dni to zarobki świetne Wink


RE: Mentor Pajalock - Pajalock - 01-09-2013 20:47

Ciężko o jakieś innowacyjne metody. Jednak jedną na pozycjonowanie na YT mam. I co najważniejsze chyba nie zarabiam na hackach.
@MixKosa
Nie to nie jedna nisza. O PPA czytałem 1 miesiąc. Później zacząłem. Pierwszy dzień marne 5$ kolejny 20$ itd. Moim zdaniem chodzi tylko i wyłącznie o poświęcenie się danej rzeczy. Jeżeli naprawdę chcesz osiągnąć w czymś sukces to go osiągniesz. Jednak najpierw do czegoś musisz się przygotować, a następnie włożyć to wszystkie siły. Jeżeli tak zrobisz to Ci się na 100% powiedzie.

Dokładam jeszcze SS z dzisiejszych zarobków. Jest całkiem nieźle ale jeszcze 2 h do końce więc myślę że 10 $ jeszcze się uda wyciągnąć.
[Obrazek: 1109hdh.jpg]

Za kilka dni szykują się większe zarobki ponieważ nowa nisza zacznie być szukana Smile

Pozdrawiam


RE: Mentor Pajalock - Limitless - 01-09-2013 20:53

(01-09-2013 20:17)MixKosa napisał(a):  Widzę że znalazłeś niszę z której coś zarobiłeś a teraz chcesz udowodnić że coś potrafisz? hmmm jak na 15 dni w PPA to dobry wynik ale doświadczenia myślę że nie masz jak byś siedział z dwa miesiące to już coś tak jak ja na przykład. Jak dla mnie to chcesz kasę zarabiać na refach a nie pomagać.

Następny co wie tyle co zje.. Jak bedzie zarabiał na refach skoro ich nic nie nauczy , a co łączy się z brakiem jakichkolwiek dochodów?


RE: Mentor Pajalock - Mikoszi - 01-09-2013 20:56

To jest tak.. jeśli oferuje Wam facebookowe gry czy gry z google play to dajcie sobie spokój, ale jeśli coś innego to jest ok. Z góry nie osądzam, bo takie kwoty osiągać na samym YT to jest na prawdę ładnie.

Inni mentorzy nie oceniajcie, nie oferujcie siebie itd. to jest jego temat i jeżeli do Niego piszą to znaczy, że lepiej zachęca niż Wy i to znaczy, że musicie zmienić swoją "ofertę" Smile


a do Pajaloc zagospodaruj dużo czasu dla refów bo trzeba poświęcić dużo czasu... zwłaszcza jak zarabiasz na YT, wtedy dopiero to odczujesz.


RE: Mentor Pajalock - Pajalock - 01-09-2013 21:01

Pokazuje bardzo dużo możliwości na znalezienie niszy. Jeżeli jedna z 10 opcji podstawowych się nie spodoba prezentuje kolejne.

Odpisałem na wszystkie wiadomości Smile