Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nagrody w maju... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Nagrody w maju... (/Temat-Nagrody-w-maju-7564)



Nagrody w maju... - Miu - 23-05-2010 17:27

Siemka Wink
Trochę filozofowałem(dobrze odmieniam?)na temat ruskich botów i ich nagród.Skoro je anulowali,to znaczy,że mają je wciaż na 'składzie'.Oczywiście tylko te nagrody które nie trafiły do shopu...
Więc czy dobrze myślę że na majowym restocku będzie więcej,np.iPadów albo iPodów?Wypowiadajcie się.


RE: Nagrody w maju... - SZAFI - 23-05-2010 17:36

Myślę że będzie więcej Ipodów bo przecież nie ma innych nagród... tym bardziej że większość ludzi mają anulowane IPody z ostatniego restocka...


RE: Nagrody w maju... - pespe - 23-05-2010 19:32

Tak samo jak szafi pisze pewnie dodadzą tylko te co nie zostały wysłane do tych co są readem


RE: Nagrody w maju... - Zythus - 23-05-2010 20:19

Były anulowane? o.O


RE: Nagrody w maju... - Athemis - 23-05-2010 20:40

Niby były, ale jakiegoś potwierdzenia od Lockerz na ten temat nie widać...


RE: Nagrody w maju... - Tidus - 24-05-2010 07:15

To znaczy ,że lepiej z ruskiego botka nie korzystać heh... Mi się wydaje ,że na bonusowy restock przeszlo prawie wszystko z tych nagrod ,a na generalny tylko troche , reszta na shop


RE: Nagrody w maju... - Tech - 24-05-2010 13:56

No bo to nie jest tak, że wszyscy z Rosji botów używali, lol. Coście się tak na nich uparli... Jestem pewien, że Lockerz tym co używali botów anulowali nagrody, a tym co normalnie zamówili to już nie. Przecież to banalnie u nich sprawdzić czy ktoś sobie zamówił nagrodę dajmy na to w 3s (co jest niemożliwe dla człowieka).