Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Krzaker - Dziennik PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Krzaker - Dziennik PPA (/Temat-Krzaker-Dziennik-PPA-75632)

Strony: 1 2


Krzaker - Dziennik PPA - Krzaker - 31-08-2013 19:01

Witam. Czytając dzienniki forumowiczów postanowiłem założyć swój dziennik. Zauważyłem że dodaje on wiele motywacji + Wy możecie mi coś podpowiedzieć. Będę starał się aktualizować go codziennie i mam cichą nadzieję że uda mi się coś zarobić Smile

Więc od początku.. Przed założeniem dziennika czytałem wiele o PPA. Jakiś czas temu założyłem darmowego bloga na blogger.com i umieszczałem co jakiś czas kilka/kilkanaście postów. Ogólnie prowadziłem bloga, nie przejmowałem się zarobkami. Aż tu nagle wchodzę po jakiś 2-3 miesiącach na FC, patrze a tutaj skromne 80$ się nazbierało Smile .Ucieszyłem się bardzo, od razu zleciłem wypłatę i przez kilka kolejnych miesięcy nic nie robiłem z nadzieją że kasa będzie sama się zbierała. Myliłem się Big Grin Od tego czasu na moim koncie same zera :/ . Postanowiłem coś z tym zrobić i zabrałem się do roboty. Kupiłem hosting ( az.pl / personal na 3 mies + domena .com ). Zainstalowałem WP, ładny Theme, WP Protect aby uchronić się przed kopiowaniem wpisów. Działam na stronie już jakieś 3 dni. Do tej pory niestety 0.0$. Na stronie mam już ok. 15 postów. Wszystkie napisane jednym stylem, ładnie posegregowane w kategoriach. Co prawda ludzie wchodzą bo dodałem kilka razy BL oraz pinguje każdy post jeden raz. Próbowałem dodać stronę do katalogów ale jak narazie nie umiem znaleść takownych katalogów ( jeśli ktoś z czytających mógłby mi polecić jakieś to byłbym wdzięczny ). No i to chyba tyle z tego co zrobiłem. Moim obecnym celem jest osiągnąć pułap 20$ przez cały wrzesień. Mam nadzieję że się uda, choć miewam momenty zwątpienia. No cóż, pożyjemy - zobaczymy Smile

Plany na jutro:
- Dodać 2 posty
- Nauczyć się podstaw w VB
- Poczytać o SEO / Jeśli znajdę, to dodać stronę do katalogów
- Pingowanie nowych postów

--------------------------------------
Today's total earnings $0.00
Yesterday total earnings $0.00
Month's total earnings $2.52



RE: Krzaker - Dziennik PPA - hertia - 31-08-2013 19:08

Życzę samych sukcesówSmile

Tu masz coś o SEO
http://zarabiam.com/Temat-SEO-Biblia-Pozycjonowania-75040&highlight=biblia

a tu o katalogach
http://zarabiam.com/Temat-Katalogi-74471?highlight=katalogi

A w dziale poradniki masz nowy kurs o VB


RE: Krzaker - Dziennik PPA - piocar - 31-08-2013 19:14

Pamiętaj, że dodawaniem tylko i wyłącznie do katalogów, na jedną czy dwie frazy prosisz się o filtra. Różnicuj anchory i źródła linków. Smile Co do seo polecam forum PiO oraz planeta-seo.pl. Nauczysz się podstaw i nie popełnisz błędów na starcie.


RE: Krzaker - Dziennik PPA - Krzaker - 31-08-2013 19:15

Heria i piocar / Dzięki za rady Smile Już zabieram się do lektury ^^


RE: Krzaker - Dziennik PPA - Noker112 - 31-08-2013 20:20

(31-08-2013 19:14)piocar napisał(a):  Pamiętaj, że dodawaniem tylko i wyłącznie do katalogów, na jedną czy dwie frazy prosisz się o filtra. Różnicuj anchory i źródła linków. Smile Co do seo polecam forum PiO oraz planeta-seo.pl. Nauczysz się podstaw i nie popełnisz błędów na starcie.

Mógłby ktoś to objaśnić zielonemu ? W takim razie jak dodawać do katalogów ?


RE: Krzaker - Dziennik PPA - Devil877 - 31-08-2013 20:25

Możesz także importować posty z bloggera na WP oraz zrobić przekierowanie jeśli tam ten blog już stoi jakiś czas i masz ruch na nim


RE: Krzaker - Dziennik PPA - Krzaker - 01-09-2013 19:01

Dzień 2

Dzisiaj troszkę czytałem o SEO, dodałem dwa posty i nagrałem 1 filmik. W dodatku nauczyłem się podstaw VB i powoli zaczynam go ogarniać. Udało mi sie zrobić kilka hacków symulujących działanie. Jestem z siebie dzisiaj zadowolony. Co do strony to niezbyt ciekawie.. Pinguje posty, dodałem strone do katalogów ( ok. 15 ręcznie ) i dzisiaj 01.09 / 71 UU / 0 pobrań ( 32 kliki w linki ) :/ Jeśli macie do mnie jakieś porady lub propozycje, co mógłbym zmienić/dodać/zrobić to piszcie śmiało Smile

Co dzisiaj zrobiłem:
-2 posty
-1 filmik na YT + promowanie go
-Nauczyłem się VB
-Czytałem o SEO
-Pingowanie nowych postów


Plany na jutro:
-znaleść niszę
-stworzyć swój hack do niszy
-pingowanie
-GSA

--------------------------------------
Today's total earnings $0.00
Yesterday total earnings $0.00
Month's total earnings $0.00



RE: Krzaker - Dziennik PPA - hertia - 01-09-2013 19:05

Promuj filmiki nie tylko na YT


RE: Krzaker - Dziennik PPA - DawidFB - 01-09-2013 19:12

Wrzcucaj jeszcze na vimeo i dailymotion.Powodzenia!


RE: Krzaker - Dziennik PPA - Krzaker - 02-09-2013 20:27

Dzień 3

Dzisiejszy dzień nie należy do najlepszych. Przez brak czasu nie zrobiłem w sumie nic nowego ale coś też tam zrobiłem. 120UU/36klików w linki/0 pobrań. Przejdę od razu do konkretów bo nie mam już sił na nic. Kończę tego posta i lecę spać Big Grin

Co dzisiaj zrobiłem:
-znalazłem 2 nisze ( zrobiłem 2 posty pod nie )
-filmiki, które wczesniej mialem na YT, wrzuciłem też na vimeo oraz dailymotion
-Czytałem o SEO
-Pingowanie nowych postów


Plany na jutro:
-Poczytać o SEO ( coś praktycznego )
-pingowanie
-GSA
--------------------------------------
Today's total earnings $0.00
Yesterday total earnings $0.00
Month's total earnings $0.00