Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam startery T-Mobile - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam startery T-Mobile (/Temat-Sprzedam-startery-T-Mobile-75627)

Strony: 1 2


RE: Sprzedam startery T-Mobile - rlu - 31-08-2013 23:06

Ja nie wiem co z tym zrobić. kopnął mnie wątły zaszczyt bycia w posiadaniu czegoś takiego i sprzedam to komuś kto wie co z tym zrobić. Nawet nie wiedziałem że na allegro się to sprzedaje.

Tak bolo. Założyłem ten temat po to żeby na świętą noc użerać się z trolami. Mała odmiana w monotonnym życiu


RE: Sprzedam startery T-Mobile - masterex2 - 01-09-2013 12:14

(31-08-2013 23:00)rlu napisał(a):  Po prostu zdziwiło mnie że jedyne posty w temacie zostały napisane przez troli i konfidenta - trola (bo można zakapować nie obnosząc się tym publicznie). A niestety z takimi zachowaniami nie utożsamiam ludzi dorosłych, bo dorośli za bardzo już nie mają czasu na takie rzeczy.

Na forum są ludzie tolerancyjni ale jak ktoś widzi kolejny temat w którym kolejny baran nie wie co wpisać w polu "CENA" to po puszczają nerwy. Miejmy nadzieję,że za niedługo za takie coś będą sypały się warny...


Sprzedam startery T-Mobile - surfer0700 - 14-10-2013 08:50

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.