Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wrzesień miesiącem stawki 91% na ShareBay.net - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: ShareBay (/Forum-ShareBay-331)
+---- Wątek: Wrzesień miesiącem stawki 91% na ShareBay.net (/Temat-Wrzesien-miesiacem-stawki-91-na-ShareBay-net-75625)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Wrzesień miesiącem stawki 91% na ShareBay.net - Leaders - 31-08-2013 15:59


[Obrazek: tlo.png]

Z racji ostatnich komplikacji na rynku PPA i licznych migracji Użytkowników na alternatywne serwisy, m.in na nasz (co dla nas ważne, z bardzo pozytywnym wydźwiękiem, bo od dawna nie zebraliśmy aż tylu pozytywnych porównań nas względem konkurencji), postanowiliśmy zorganizować specjalną dodatkową ofertę, która przebija oferty konkurencji, a Wam powinna ułatwić ostateczne decyzje o zmianie na lepsze, a przynajmniej o podjęciu testów naszego serwisu, po których - jak sporo osób w ostatnim czasie - już u nas zostaniecie.


Każdy chętny Użytkownik, który napisze w tym temacie swój login na ShareBay.net, otrzyma od nas stawkę [size=6]91% do końca września.[/size]


Tak, wystarczy napisać swój login w poście poniżej, a otrzymacie stawkę 91%. Tylko tyle Smile


Okej, ale co po zakończeniu się września?

Każdy Użytkownik objęty tą promocją z automatu otrzyma konto Premium Publisher dające +30% więcej zarobków względem konta bazowego na kolejny miesiąc, oczywiście z możliwością dalszego przedłużania Smile


Jest to też wstęp do bardziej indywidualnego podejścia do Użytkowników.

Po prostu zgłoś się do nas i powiedz czego potrzebujesz. Szybsze wypłaty, wyższe stawki, hosting pod stronę, boty, a może pomoc w pozycjonowaniu? Napisz czego brakuje Ci u konkurencji, a otrzymasz to od nas. Otrzymasz, a nie usłyszysz, że "będzie".


Czas na zmiany. Na lepsze.

Wypróbuj nas chociaż w czasie tej promocji "91%" i przekonaj się sam jak wiele możesz tracić będąc gdzieś indziej.

Nic nie tracisz, więc porównaj i zobacz jak wiele zyskasz.





RE: Wrzesień miesiącem stawki 91% na ShareBay.net - Jose - 31-08-2013 17:08

Mój login na ShareBay: Pavelel


RE: Wrzesień miesiącem stawki 91% na ShareBay.net - Leaders - 31-08-2013 22:29

Wyższa stawka 91% przydzielona!

Zapraszamy kolejne osoby Smile Idealny moment, aby przetestować ShareBay.net.


Edit: Wszystkie osoby, które otrzymują od nas indywidualne stawki, obok swojego loginu na koncie otrzymają chakakterystyczną ikonkę: [Obrazek: icon_premium_vip.png] Smile


RE: Wrzesień miesiącem stawki 91% na ShareBay.net - patryk0407 - 01-09-2013 09:01

nick: babubabu1446
nie komentujcie mi tego nicku Lol


RE: Wrzesień miesiącem stawki 91% na ShareBay.net - Karczu - 01-09-2013 13:15

Nie będziemy Smile

Wyższe stawki zgłoszonym kontom będziemy przydzielać raz dziennie wieczorem!


RE: Wrzesień miesiącem stawki 91% na ShareBay.net - afghan - 01-09-2013 15:30

(01-09-2013 09:01)patryk0407 napisał(a):  nick: babubabu1446
nie komentujcie mi tego nicku Lol

hehe babu babu daj mi trochę schabu Smile Nie no żart Z jednym mi się to kojarzy jak dzwonie do pewnego młodzieńca po narzędzia Huh Ogólnie to Stawka jest zajebista SB Jeszcze trochę a zje AC swoimi stawkami, w sumie to już to nastąpiło beka


RE: Wrzesień miesiącem stawki 91% na ShareBay.net - startchips - 01-09-2013 15:40

Nick: rumcajs380.

Oraz za chwilę PW będzie.


RE: Wrzesień miesiącem stawki 91% na ShareBay.net - xPietrek - 01-09-2013 15:56

Ciekawe... Może czas wrócić do PPA :>

Automat1991


RE: Wrzesień miesiącem stawki 91% na ShareBay.net - Karczu - 01-09-2013 15:58

Dobrze, wieczorem spodziewajcie się ikonki VIP obok swoich loginów! Smile


RE: Wrzesień miesiącem stawki 91% na ShareBay.net - swobi - 01-09-2013 18:58

Mój nick na sharebay.net : pionner Big Grin