Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Readbud się rozwija! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Readbud się rozwija! (/Temat-Readbud-sie-rozwija-7562)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Readbud się rozwija! - Mlody666 - 25-05-2010 10:33

@UP

Jak bym nie odczekał to by mi nie naliczyli. Z tymi 50$ miesięcznie to bym nie przesadzał. No chyba ze wybrane przeze mnie zainteresowania sa mało popularne - a stalałem się w strzelić w jak najlepsze (powszechnie obecne w necie).

Ale przez ostatnie pare dni nie udało mi się zarobic więcej niż 1$ dziennie a wczesniej oscylowałem w granicach tej kwoty. Chyba musze cos pokombinowac w zainteresowaniachBig Grin


RE: Readbud się rozwija! - krzych91 - 25-05-2010 11:20

(25-05-2010 10:33)Mlody666 napisał(a):  @UP

Jak bym nie odczekał to by mi nie naliczyli. Z tymi 50$ miesięcznie to bym nie przesadzał. No chyba ze wybrane przeze mnie zainteresowania sa mało popularne - a stalałem się w strzelić w jak najlepsze (powszechnie obecne w necie).

Ale przez ostatnie pare dni nie udało mi się zarobic więcej niż 1$ dziennie a wczesniej oscylowałem w granicach tej kwoty. Chyba musze cos pokombinowac w zainteresowaniachBig Grin

Ja mam średnio 1.5$ dziennie, a zainteresowania wybrałem losowo Smile A naliczyć to naliczają, nawet jeśli różnica w czasie między otwarciem artykułu, a wystawieniem oceny wynosi sekundę. Dopiero przy wypłacie ulegnie to kontroli.


RE: Readbud się rozwija! - Rychu-Peja - 25-05-2010 11:46

a o co biega z tymi 5$ za poleconego czy coś takiego ? ;/


RE: Readbud się rozwija! - con1u - 25-05-2010 11:52

Dostajesz 5$, jeśli osoba która zarejestrowała się z twojego reflinka wypłaci kasę.


RE: Readbud się rozwija! - Spidee - 25-05-2010 12:22

Mam pytanko czy wy też macie ostatnio tak że tylko jest max 10 artykułów dziennie ??Zawsze miałem ponad 15 czasem 20 a teraz tylko 5-10 nie wiem czemu a mam juz ponad 30$ i teraz dłużej będę musiał zbierać do minimum Sad


RE: Readbud się rozwija! - damianowrz - 25-05-2010 12:38

Ja zaznaczylem w ulubionych te wszystkie glowne kategorie (podajze 26) i pozniej reszte jakies podkategorie, tzn ze bede dostawal newsy ze wszystkiego czy tylko z tych podkategorii ? co lepsze ? zaznaczanie samych kategorii + kilka podkategorii czy same podkategorie (i oczyiscie ktore sa najlepsze)


RE: Readbud się rozwija! - Paviano - 25-05-2010 13:02

Te pogrubione dają Ci lepsze artykuły (lepiej płatne), a podkategorie są mniej płatne i mniej opłacalne.

Spidee, też tak mam czasami.


RE: Readbud się rozwija! - Mlody666 - 26-05-2010 21:37

No mi odkąd przekroczyłem granicę 30$ dają dosłownie kilka artykułów na dzień i trochę mi się to nie podoba. dziś jeszcze nie dostałem ani jednego a przecież u nich dzień zaczyna się o 16:00 Sad


RE: Readbud się rozwija! - termometr123 - 28-05-2010 20:13

ja mialem srednio po 0.60$ dziennie,zmienilem kategorie i dwa dni pod rzad mam tylko 2 artykuly! moglby ktos zrobic screena ze swoimi zaznaczonymi kategoriami?dam reputa oczywiscie...


RE: Readbud się rozwija! - ziabol17 - 28-05-2010 20:38

Gosciu jaki ty jestes naiwny, przebudowa strony jest teraz i przeciez pisza ze w tym czasie beda dawali mniej artykulow.