Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Readbud się rozwija! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Readbud się rozwija! (/Temat-Readbud-sie-rozwija-7562)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Readbud się rozwija! - Lisuu - 24-05-2010 16:45

Tutaj Macie następny dowód na to ,że readbud wypłaca

http://extabit.com/file/28e2yj6op37g2


RE: Readbud się rozwija! - Zythus - 24-05-2010 20:04

Ja też zbieram, ale mam ledwo $8 ;/ A wy już 20 ;/ żal.


RE: Readbud się rozwija! - Paviano - 24-05-2010 20:29

O co Ci chodzi Zythus? Wcześniej po prostu zaczęliśmy Big Grin

Dowodów ja mam 4-6 więc jak ktoś nadal myśli, że ReadBud to SCAM to piszcie, podam wypłaty ^^


RE: Readbud się rozwija! - haggard - 24-05-2010 20:31

A czy od każdego chcą skana dowodu przy wypłacie? Pełnoletni nie jestem, więc nie wiem czy sie bawić w to.


RE: Readbud się rozwija! - Zythus - 24-05-2010 20:49

Chyba nie potrzebują czegoś takiego. Trzeba być pełnoletnim?


RE: Readbud się rozwija! - krzych91 - 24-05-2010 22:13

(24-05-2010 20:49)Zythus napisał(a):  Chyba nie potrzebują czegoś takiego. Trzeba być pełnoletnim?

Ponownie zachęcam do zapoznania się z tym tematem: !!
http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=7091&highlight=ostrze%C5%BCenie

Wytłumaczyłem w nim wszystkie istotne kwestie z regulaminu, w tym kwestie wieku i skanu dowodu tożsamości !


RE: Readbud się rozwija! - SZAFI - 24-05-2010 22:21

Nie, nie trzeba być pełnoletnim...


RE: Readbud się rozwija! - pespe - 24-05-2010 22:26

Mi to sie nudzi ;p ale fajnie tak za free 50 $ ;p nie ma co


RE: Readbud się rozwija! - Mlody666 - 25-05-2010 06:09

Może i nudnawy jest ale już nazbierałem lekko ponad 30$. Skoro wypłaca to jest to moim zdaniem najlepszy tego typu serwis jaki jak dotad znalazłem - nie jest czasochłonny, ma jasne zasady i płaci kaskeBig Grin


RE: Readbud się rozwija! - krzych91 - 25-05-2010 09:12

(25-05-2010 06:09)Mlody666 napisał(a):  Może i nudnawy jest ale już nazbierałem lekko ponad 30$. Skoro wypłaca to jest to moim zdaniem najlepszy tego typu serwis jaki jak dotad znalazłem - nie jest czasochłonny, ma jasne zasady i płaci kaskeBig Grin

A odczekujesz odpowiedni czas zanim wystawisz ocenę? Tongue

A co do pełnoletności. Widzę, że pewne osoby dalej nie zapoznały się z tematem o regulaminie. Nie trzeba być pełnoletnim, ale liczcie się wtedy, że przed wypłatą Readbud może zażądać od was zgody rodziców na udział w tym programie. I to nie jest żart.

Ja również uważam, że Readbud to najlepszy serwis o jakim mowa w ogóle na tym forum. Lekką ręką 50$ miesięcznie - tego nie oferuje tutaj żaden serwis. Lockerz? Żeby uzbierać na wartościową nagrodę potrzeba dużo więcej czasu, a poza tym, jaki procent z was coś naprawdę tam wygrało?

Jednym słowem - o ile jest wypłacalny, to jest rewelacyjny Tongue